2737
2734
عنوان

نذر ۱۴۰۰ صلوات موسی بن جعغر

1447 بازدید | 37 پست

تو روایات داریم هر کس حاجتی داره 1400 صلوات نذر کنه و برای هدیه به امام موسی بن جعفر(ع) بفرسته حاجت روا میشه.

بیابن امشب با هم این ختمو انجام بدیم و برای حاجت روایی همدیگه دعا کنیم.

انشالله هر کس هر حاجتی داره به حق باب الحوائج حاجتش برآورده بشه.

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ینی همین امشب بفرستیم الان فردا شد دیگه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

100من

❤ باش آغرسی:گجه چاغی یاتمادیم باش یاستغینا آتمادیم دئیب دوردوم وای باشیم توکدو گوزدن یاشیم هچ آنام دا یاتمادی باش یاستغینا آتمادی باشیم اوسته دایاندی شام کیمی منه یاندی درمان ایچیردی احمال باشیما گویدو دسمال دینجلیب یوخلادیم من آنا چوخ چوخ ساغول سن آنا الین وار اولسون گونلونده کدر سولسون❤
2738

انشالله همتون حاجت روا باشین🙏🌸

برای منم میون دعاهاتون خیلی دعا کنین مشکلاتم و گرفتاریام حل بشه و به کسی که میخوام برسم و باهاش ازدواج کنم.

۱۰۰ صلوات سهم من تا نماز صبح میفرستم.انشاالله حاجت روا شیم

انشالله حاجت روا باشی عزیزم

برای منم خیلی خیلی دعا کن سر نماز و میون دعاهات🙏😔

من ۲۰۰ صلوات کاش بیشتر بود

انشالله حاجت روا باشی عزیزم

برای منم خیلی خیلی دعا کن سر میون دعاهات🙏😔

بازم ختم میزارم گذاشتم صدات میکنم😘

2706