2703
2553
عنوان

تادامه ی درس

73 بازدید | 10 پست

سلام خواهر من ۲۱سالشه تا سوم راهنمایی درس خونده فقط امتحانات خردادشو نداده ی بچه ی ۲ساله داره 

میخواد ببینه میتونه تو خونه غیر حضوری درسشو ادامه بده و رشته ی فنی حرفه ای برداره و از طریق. اون مربی ورزش ابتدایی بشه یا نه؟البته میدونم طول میکشه آیا خرج و مخارج درسش زیاد میشه یا ن و آیا تو خونه سخت نیس درس خوندن؟لطفا راهنمایی کنید

رشته تربیت بدنی تو دانشگاه باید بخونه اونم خضوری همه درساش ب جز فیزیک ۲ و امار واحد عملی داره ینی می رن تو باشگاه یا ورزشگاه اموزش می بینن 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگسالان ثبت نام کنه .رشته های فنی راحترن .هزینشم با رفت وامد بالایی ۳ میلیون در نظر بگیره 

اگه مقام یا تو رشته ورزشی مهارت داره بره تربیت بدنی 

وگرنه فکر می کنم سخت بگیرن .

هزینه دانشگاه اگه دولتی بخواد که هزینه نداره ولی بقیه دانشگاه ها هزینه شون زیاده 

حالا چرا می خواد درس رو ادامه بده؟

2720
دبیرستان چی اونو میشه غیر حضوری خوند؟

اره اون می شه مدریه بزرگسالان بره پولیه دیگه می ره امتحان می ده

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
بزرگسالان ثبت نام کنه .رشته های فنی راحترن .هزینشم با رفت وامد بالایی ۳ میلیون در نظر بگیره  ا ...

نمیدونم میگه حس بی سوادی بهم دست میده دوست دارم تو جمع منم با افتخار بگم مثلا دانشجو هستم

2714