2737
2734

ویترینو بخرم؟یا دو تا از این استندا؟ دلیلی هم اگه دارین بگین.متشکرم  

تعداد رای : 16
نظرسنجی
ویترین
8
50%
۲ تا استند
8
50%
بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

من ویترین دوست ندارم.تو سلیقم نیست.نمیدونم چرا کلی پول بدم یه وسیله ی کمدطور😁 بخرم بذار گوشه ی خونه بعد کلی پول بدل ظرف و ظروف بذارم داخلش🤔🤔آخه اصلا ظرف دکوری محسوب نمیشه🤔🤔نمیدونم والا

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
من ویترین دوست ندارم.تو سلیقم نیست.نمیدونم چرا کلی پول بدم یه وسیله ی کمدطور😁 بخرم بذار گوشه ی خونه ...

😆😆

من علاقه زیادی ب تیکه های تزیینی دارم.

خیلیا گفتن ویترین از مد افتاده.براهمین میخام ببینم اگه ویترین نخرم باید تزیینی هارو کجا بذارم؟ 😁

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اگه بخوام جهیزیه بخرم قطعا ویترین نمیخرم دوستامم ک تازه ازدواج کردن نخریدن چیزای جدید بخر قفسه ...

آخه فعلا خونه نداریم 😢

😆😆 من علاقه زیادی ب تیکه های تزیینی دارم. خیلیا گفتن ویترین از مد افتاده.براهمین میخام ببینم اگه ...

اونوقتا که مد بود هم دوست نداشتم،نمیدونم حس میکنم انگار به بقیه میگی بیاید از پشت شیشع ببینید من چه ظرفای خوشگلی دارم 😶😶

وسیله ی تزیینی بستگی داره چی باشه.روی اوپن،میز،میز تی وی اگه داری.همینا.خونه ی شلوغ قشنگ نیست‌مثل سمساری میشه

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
آخه فعلا خونه نداریم 😢

عزیزم ایشالا زودتر خونه میخرید

بهرحال سلیقه ها متفاوته اما ویترین جدید نیست 

اگر میخوای ب روز بچینی خونتو فک نکنم جالب شه

بازم هرچیزی ک خوتون دوست دارین مهمه عروس خانوم  

اونوقتا که مد بود هم دوست نداشتم،نمیدونم حس میکنم انگار به بقیه میگی بیاید از پشت شیشع ببینید من چه ...

😁😁

عزیزم.اره اینم حرفیه

ممنون از کمکت

2738
عزیزم ایشالا زودتر خونه میخرید بهرحال سلیقه ها متفاوته اما ویترین جدید نیست  اگر میخوای ب روز ...

ایشالا

ممنون از لطف و راهنماییت ❤

خوشبخت باشید😍😇

همچنین.مرسی ❤