2726
عنوان

تو دوران مدرسه مسخره کردن شمارو؟!

5224 بازدید | 44 پست

من خودم تو دوران دبیرستان یبار اومدم سرکلاس دیدم سرمیزم با مداد روی میز اسم منو و بغل دستیمو نوشتن و بایه کلمه زشت مسخرمون کردن که من خیلی روش حساس بودم.

خیلی وقت بود کسی منو به اون صفت مسخره نکرده بودن اخرین بار تو بچگیم بود که هنوزم انگار جاش روی قلبم مونده اخه من بچه بودم خیلی حساس بودم و همرو یادم مونده.. 

تازه بعدش دختره اومد سرکلاس و با گستاخی گفت دیدی چی نوشتم؟؟ بعد هارهار خندید بغل دستیم به حساب دوستی که باهاش داشت چیزی نگفت ولی من دختره رو زیاد نمیشناختم ازون به بعد هی به خودم تلقین میکردم باید با جنبه باشم و به دل نگیرم اما من روی اون حرف حساس بودم و هرموقع میدیدمش یادم میومد اما هیچ وقت بروم نیاوردم تا نفهمه ولی قلبم شکست.

بعدش یبار تو جمع نشسته بودیم و بچه ها شوخی میکردن و اون بازم یکی دیگرو مسخره کرد منتها دختره جرعت داشت و جوابشو داد ولی اونم هی فحش میداد....

دمش گرم خیلی دلم خنک شد تا اون باشه قلب کسیو با زبون نیش دارش نشکنه..... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره 

من چشمام درشته . بهم میگفتن ور قلمبیده 

تا چند سال ک تو اون مدرسه بودم چشامو ریز میکردم ک کسی مسخرم نکنه 

بعدها ک بزرگتر شدم دیدم ن ورقلمبیده اصلااااا نیست فقط اون دختره نمیدونم از روی چ حسی و حسابی میگفت ... خدایی خیلی دلم گرفته بود یادمه ب بابام میگفتم بابام میگفت ن اصلا و این حرفا ولی خیلی دلم شکست☺😔

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

من تو دبیرستان قلدر بودم :/// ن که بقیه رو اذیت کنما نه ولی حرفم برو داشت اگه قیافمو ببینید خیلی مظلومم اصن بهم نمیاد درس خونم بودم برا همین هیچکی فکرشو نمیکرد همه کارای شر زیر سر من بوده ولی تا دوم راهنمایی زبون نداشتم یه بار راهنمایی اومدم چادر سر کردم رفتم مدرسه مسخرم کردن بچه ها جواب نتونستم بدم هنوزم ک هنوزه تو دلم مونده :/

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3255457/کیا-میرن-چت-روم-هنوز?postId=105308253میشه گزارش بزنید صلوات میفرستم براتون

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بله

دوستام😑

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من بقیه رو اذیت میکردم ولی توهین فحاشی نه

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2706