2726
عنوان

شما باشین چی کار میکنین

1443 بازدید | 68 پست

خانم ها من همسرم چند تا خونه داره و خوب اجاره میده مشکل این که ما سر اجاره دادن این خونه ها همش دعوامون میشه😭😭😭

مثلا من میگم اخ عزیزم الان این خونه رو مثلا ۵۰ میلیون ۲ملیون باید داد میگه نه گرون میگی الان مثلا ۳۰میلیون ۱میلیون 🤐هرچی میگم میگه نه بعد دعوا میشه یا مثلا میگه گناه دارن باید بهشون رحم کنیم 😭

و ..

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی میشه مگه رحم کنید شما ک دارین ی تومن کمتر بگیرین اشکالش چیه

اخ واقعا حرصم میگیره🤐یک جوری میگه نههههه که انگار دروغ میگم 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
چرا؟😑

کار خودت درسته .حرف ملت رو گوش نده ، کلا هرچی منفعت خودت بیشتره  همونجوری حساب کن وگرنه فک نکن اگه توی یه موقعیتی گیر کنی کسی از این مردم کمکت می کنه ، فقط از عرف بیشتر نده

خب از بنگله بپرسید اجاره فلان منطقه چقدره

خوب اونا هم نامردی نمیکنن میگم هرچی اقای مهندس بگه😑همشون با شوهرم آشنا خدا لعنتشون کن 

اخ واقعا حرصم میگیره🤐یک جوری میگه نههههه که انگار دروغ میگم 

شما خودت بزار جای مستاجرا خدایی الان زندگی خیلی سخت شده اگ شوهرت کار دیگ داره و اجاره خونه ها خرجیتون نیست کمتر بگیرین

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2706