2733
2734
عنوان

چقد خودتون کوچیک میکنید بابا بس کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 37 پست

من کلا تو این جور تاپیکا نظر نمیدم 

بعضیا منتظرن طرف یه چیزی بگه عین چی حمله میکنن طرف و قلع و قمع میکنن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یبار یکی تاپیک زده بود نه ماهه عقد کردم دو تا مانتو خریدمو یه کیفو این چیزا.. بعد یکی اومد گفت من نه ...

آررره بخدا من اونم خوندم که گفته بود توی نه ماه عقدتواینقدر خرید کردی من تو نه سال عروسی نخریدم😁😁😁

منم منم دختر ننه ام💞💞💞
دقیقا به خدا اعصاب نمیزارن عزیزم😍 رو مخ ادمن

بارها اومدن سر چیزای خیلی عادی و الکی توی تاپیکهای من شر بپا کردن😑

همش پیش خودم فکر میکنم اینا دیگه کی ان؟؟ کجا بزرگ شدن که انقدر شرارت و وحشی گری توی ذاتشونه؟؟ چرا چشم ندارن کوچکترین داشته های مردم رو ببینن؟ 

از بس حسادت کردن و عقده هاشون رو سر دیگران خالی کردن هر روز بدبخت تر از قبل میشن

باباکمی دلتون رو بزرگ کنید بلکه خدا بهتون رحم کنه😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
زيبا نوشتي موافقم  حتي اگه واقعا ندار هستند، نبايد حرمت نفسشونو از بين ببرن

اره دقیقا هزار تا ادم دارا هس تو کوچه و خیابون همه میبینن هزاران هزار ندار هم هس اینجوری نمیشه که

2738
آره از نزدیکای منم هست...هروز داره لباس میخره بعد که میان خونمون میگه این لباس میبینی پوشیدم مال خیل ...

نه این چیزی نمیگه بعد میگی چه لباست خوشگله میگه اینو میگیی از فلان پیج خریدم اینقد😂

2706