2410
2553

چه خبرررررتووونهههه تا یکی یه چیزی میخره میگید اره تو پولداری تو فلانی نزار یکی دلش میخواد تو داری 

یکی میگه اینجوری به خودم میرسم میگید اره اگه ما پول داشتیم از تو بهتر بودیم اره تو خوشی زده زیر دلت ما بدبختیم 

بابا بس کنید 

داره؟؟ خداروشکر خدا بیشتر بهش بده ایشالا به ندار ها هم بده

اینقدر خودتونو حقیر جلوه ندید بابا خانوم باشید با کوبوندن بقیه مگه دارا میشید اخه😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

قربون دهنت عزیزم😍

بعضیاشون عین کفتار کمین کردن یکی عکس از یه وسیله اش بذاره بریزن سرش 

چقدر عقده آخه😑اَه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2714

زيبا نوشتي

موافقم 

حتي اگه واقعا ندار هستند، نبايد حرمت نفسشونو از بين ببرن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

تایپیک ملکه چرا ترکید‌.... خدایی چقدر بی فرهنگید آخه.... نزاشتن دو صفحه بخونم...‌ مدیریت سایت  یا بیا اینجارو کلا تخته کن یا حوف و ترکوندن و جمعش کن.... آدم اعصابش خورد میشه ... تا میاد دو تا چیز بخونه میبینه ترکید

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
به خدا برا یه خانوم زشته چند تا تو فامیل داریم دارن هاااا هر روز یه مانتو تنشه میگه وای ندارم بدبختم ...

آره از نزدیکای منم هست...هروز داره لباس میخره بعد که میان خونمون میگه این لباس میبینی پوشیدم مال خیلی وقت پیشه هااا اصن لباس ندارم من😂😂😂😂

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

یبار یکی تاپیک زده بود نه ماهه عقد کردم دو تا مانتو خریدمو یه کیفو این چیزا.. بعد یکی اومد گفت من نه ساله عروسی کردم هنو دو تا مانتو نخریدم خیلی پر توقعی 😂😂😂 گردن خودش ولی ادم سالی دو تا مانتو رو میگیره چطور میشه یکی نه سال دو تا مانتو نخریده باشه😐

به خدا برا یه خانوم زشته چند تا تو فامیل داریم دارن هاااا هر روز یه مانتو تنشه میگه وای ندارم بدبختم ...

واي دقيقا تو فاميل ماهم داريم خجالت نميکشن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706