1421
1411

چه خبرررررتووونهههه تا یکی یه چیزی میخره میگید اره تو پولداری تو فلانی نزار یکی دلش میخواد تو داری 

یکی میگه اینجوری به خودم میرسم میگید اره اگه ما پول داشتیم از تو بهتر بودیم اره تو خوشی زده زیر دلت ما بدبختیم 

بابا بس کنید 

داره؟؟ خداروشکر خدا بیشتر بهش بده ایشالا به ندار ها هم بده

اینقدر خودتونو حقیر جلوه ندید بابا خانوم باشید با کوبوندن بقیه مگه دارا میشید اخه😒😒😒

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
تو حرص نخوور

به خدا برا یه خانوم زشته چند تا تو فامیل داریم دارن هاااا هر روز یه مانتو تنشه میگه وای ندارم بدبختم ینی حال ادم بهم میخوره

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

تایپیک ملکه چرا ترکید‌.... خدایی چقدر بی فرهنگید آخه.... نزاشتن دو صفحه بخونم...‌ مدیریت سایت  یا بیا اینجارو کلا تخته کن یا حوف و ترکوندن و جمعش کن.... آدم اعصابش خورد میشه ... تا میاد دو تا چیز بخونه میبینه ترکید

1376
قربون دهنت عزیزم😍 بعضیاشون عین کفتار کمین کردن یکی عکس از یه وسیله اش بذاره بریزن سرش  چقدر ...

دقیقا به خدا اعصاب نمیزارن

عزیزم😍

رو مخ ادمن

به خدا برا یه خانوم زشته چند تا تو فامیل داریم دارن هاااا هر روز یه مانتو تنشه میگه وای ندارم بدبختم ...

آره از نزدیکای منم هست...هروز داره لباس میخره بعد که میان خونمون میگه این لباس میبینی پوشیدم مال خیلی وقت پیشه هااا اصن لباس ندارم من😂😂😂😂

یبار یکی تاپیک زده بود نه ماهه عقد کردم دو تا مانتو خریدمو یه کیفو این چیزا.. بعد یکی اومد گفت من نه ساله عروسی کردم هنو دو تا مانتو نخریدم خیلی پر توقعی 😂😂😂 گردن خودش ولی ادم سالی دو تا مانتو رو میگیره چطور میشه یکی نه سال دو تا مانتو نخریده باشه😐

1403

من کلا تو این جور تاپیکا نظر نمیدم 

بعضیا منتظرن طرف یه چیزی بگه عین چی حمله میکنن طرف و قلع و قمع میکنن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
ب این نمی گن کوچیک کردن ب این میگن حسااااادت

اره همینه ولی کوچیک کردن و حقیر کردنم هس

یبار یکی تاپیک زده بود نه ماهه عقد کردم دو تا مانتو خریدمو یه کیفو این چیزا.. بعد یکی اومد گفت من نه ...

آررره بخدا من اونم خوندم که گفته بود توی نه ماه عقدتواینقدر خرید کردی من تو نه سال عروسی نخریدم😁😁😁

1364