2737
2734

اگه چاقی موضعی خوب جواب میده.ولی اگه کلا تپلی اینکارو نکن بدترین ظلم در حق خودت.خاله من الان عمل کرده صورت چاق انگشتا و دستش چاق بازو رو باریک کرده کمر باریک بعد ساق پا چاق.خیلی ناجور

زن،زندگی،آزادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لیفتینگ رو من شنیدم

ولی نمیدونم خوبه یا نه یا حتی چجوریه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
منم دوست دارم لیپووو 60 کیلو ام 165 قدم ولی حس میکنم شکم و پهلوم لاغر تر شه جذاب تره .... تنبلم ورزش ...

اینجا ک گفتن ۶ تا ده جلسه نیاز هست بسته ب ضخامت

هر جلسه برا هر ناحیه ۲۰۰تا

اما نمیدونم واقعا جوابمیده

من جاریم انجام داده بود راضی نبود دوستم ی  حانم معرفی کرد ازش زژیم گرفته بود گفت کمکت میکنه از عیدتااون هفته 35کیلو باهاشون کم کزدم سالم خوری بدون گرسنگی مطابق سفره بود  خیلی راحت بود چون من کارمندم هستم وقت اشپزی نداشتم وررش درمنزل میگفت هوازی تلفیقی توخونه انجام میدادم اونم راحت بودخیلی هرروزپیگیرم بود دوره دوماهه داره وسه ماهه من اول ی دوماهه گرفتم دوباده ادامه دادم واقعا دلسوزانه وقت میزاره اییدی تل گرامشون واسه مشاوره دارم از من 6ماه کلا 400تومن گرفت  واقعا راضی بودم اموزش بعد لاغری داره وزن بالانره دوستم 6ماهه الان تکون نخورده ایدی تل PPPPP_e@اگربه کارتون اومد خیلی دعاکنین منو میخوام اقدام کنم واسه نی نی وزنم بااابوده 

2738