2410
2553
عنوان

دیگه کم آوردم.خدایا خودت تمومش کن

527 بازدید | 50 پست

حالم خیلی بده.چقد من بدبختم.پس‌کی میخاد خوب بشه.

بخداااااا دیگه بریدم .هم دلم براش میسوزه هم دعواش میکنم از بس اعصابم داغون شده.افسرده شدم ضعف اعصاب گرفتم

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

کي چي؟

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

پسرم ۱۵ ماهشه رفلاکس پنهان داره هنو خوب نشده.هر روز هم داره تشدید میشه.خوابش کلا بهم‌ریخته خییییلییی سبک خواب‌شده.۲ ساااااعت تلاش میکنم تا بخابونمش هنو یک ربع نشده بیدار میشع.بخدا کارم‌شده فقط‌گریه 

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
2714

فقط مامانه ی بچه ریفلاکسی و الرژیک میتونه اینطور بناله و خسته شه 

منم تا کم میارم میاماینجا درد و دل💔

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
پسرم ۱۵ ماهشه رفلاکس پنهان داره هنو خوب نشده.هر روز هم داره تشدید میشه.خوابش کلا بهم‌ریخته خییییلییی ...

انشاالله که خوب شه عزیزم آروم باش میدونم سخته ولی به خدا توکل کن و دعواش نکن اخه اون گناهی نداره طفل معصوم...یکم صبر کن خدا پاداشتو میده انشاالله

بعد ۲ ساعت تلاش واسه خابوندنش هنوز هم چشاش بازه و فقط هی میخاد شیر بخوره هی ازینور باز رفلاکس میشه سرش دادمیزنم دعواش میکنم جلو چشاش با صدای بلند گریه میکنم کلا داغون شدم 

پسرم ۱۵ ماهشه رفلاکس پنهان داره هنو خوب نشده.هر روز هم داره تشدید میشه.خوابش کلا بهم‌ریخته خییییلییی ...

عزیزم داروچی میخوره؟ دعواش نکن تواون لحظه برای چندلحظه ازش دورشو آب بخورنفس عمیق بکش وبه این فکرکن که خودشم اذیته وگرنه بیدارنمیشه

2706