2726

امروز خواست بره سرکار یهو از تو دستشویی بو سیگار اومد

بهش گفتم چقدر بو سیگار میاد

گفت از همسایه هاست

بعد گفت راستی چند شیفته که سرکارم همکارام  سیگار کشیدن  منم همینطوری باهاشون کشیدم

منم اعصابم خورد شد چون قبلا اینکارو کرده بوده قول داد دیگه نگیره ازشون رفت منم درو محکم بستم نشستم گریه کردم

عوضی....اونم از خیلی چیزا بدش میاد منم رعایت میکنم 

همش حرفه و ادعا 

آب نیست وگرنه شناگره ماهریه😒😒

حرص تو دلمههههههههههههههههه😤😤😤😤😤😭😭😭😭😭

چه بکنم آروم شم از ساعت ۱تا الان دارم حرص میخورمااااا😭

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب توام رعایت نکن😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

بزن جرش بده که بدونه صاحب داره😂😂

در تقابل آب و سنگ در رودخانه همیشه آب برنده است.نه به خاطر قدرتش،بلکه به خاطر همت و پشت کارش.✌.در ضمن حساب کاربریم مال ۹۵بود که متاسفانه ترررکید😭😭😭😭😭😭😭

بدم میاد از سیگار قلیون😑😑😑😑😑

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

اکثر پسرا ومردا سیگار میکشن منم شوهرم میکشه ولی حریفش نمیشم همیشه هم دعوا داریم سراین موضوع

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
2706