2737
2734
عنوان

عمل لیزر چشم انجام بدم یا ندم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 44 پست
والا درد که داره من انجام ندادما خواهرم انجام داده تا ده  روز نور نباید به چشماش بخوره اب هم نب ...

اخخخخ چقدر سخت 

اینجور باشه نمیرم 😕

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
یه چیزی همیشه برام سواله چرا خود چشم پزشکان عمل نمیکنن و عینک میزنن؟

چون باعث میشه تمرکز روی چیزای ریز از بین بره اینو من از یه چشم پزشک شنیدم واسه همین خودشون عمل نمیکنن

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم شهر عمل کردین ؟ من میخوام یزد عمل کنم شناخت ندارم  شنیدم کرمان دکتر شجاعی خیلی خوبه ولی ...

من کرمانم دنبال دکتر خوب میگردم بچه ها قبلا گفتن کلینیک نور خیلی خوبه ولی خیلی دوره.شما از دکتر شجاعی مطمئنین؟

شماره چشمت چند بود؟

یکی 4/25یکی3/75

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2738
منم شنیدم می گفتن اصن عملش نیم ساعتس😐 راس میگن؟

آره شایدم کمتر

من کرمانم دنبال دکتر خوب میگردم بچه ها قبلا گفتن کلینیک نور خیلی خوبه ولی خیلی دوره.شما از دکتر شجاع ...

هر کی میپرسم میگه من شجاعی عمل کردم ...

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
2706