2726

میخواستم بدونم خودسیدابراهیم اگه ازش بخوایم برامون چله میگیره یابسپره به کسی برامون بگیره اگه میدونیدبگین لطفا

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعدپولیه یارایگان

اونجا پولیه عزیزم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2728

میخوای هزینه کنی یا نه رایگان

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

خودش نمیخونه گلم میده به طلبه ها بخونن و پول هم میگیرن که حقشونه چون هم چله سخته هم رعایت شرایطش ..برای  چله  600 تومن میگیرن . چرا خودتون نمیخونید ؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
رایگانم هست 

رایگان نمیخونن مگه اینکه خودتون بخونید و ایشون فقطط  برای هفت روز که پریود هستین نایب بگیرن رایگان .. اونم باید با دفتر خواهرشون تماس بگیرین که هفت روزو براتون نایب بگیرن 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
خودش نمیخونه گلم میده به طلبه ها بخونن و پول هم میگیرن که حقشونه چون هم چله سخته هم رعایت شرایطش ..ب ...

خوندم ولی یهوپیش میادگناه کنم نمیتونم مراقبه کامل داشته باشم واسه همین میترسم خداقبول نکنه 

چقدرزیادمیگیرن  یه کاربرهست اینجا اسمش یازهرا۱۰۰تومن میگیره

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘