1464
1459

میخواستم بدونم خودسیدابراهیم اگه ازش بخوایم برامون چله میگیره یابسپره به کسی برامون بگیره اگه میدونیدبگین لطفا

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
بعدپولیه یارایگان

اونجا پولیه عزیزم 

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

میخوای هزینه کنی یا نه رایگان

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم
1436

خودش نمیخونه گلم میده به طلبه ها بخونن و پول هم میگیرن که حقشونه چون هم چله سخته هم رعایت شرایطش ..برای  چله  600 تومن میگیرن . چرا خودتون نمیخونید ؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
رایگانم هست 

رایگان نمیخونن مگه اینکه خودتون بخونید و ایشون فقطط  برای هفت روز که پریود هستین نایب بگیرن رایگان .. اونم باید با دفتر خواهرشون تماس بگیرین که هفت روزو براتون نایب بگیرن 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
خودش نمیخونه گلم میده به طلبه ها بخونن و پول هم میگیرن که حقشونه چون هم چله سخته هم رعایت شرایطش ..ب ...

خوندم ولی یهوپیش میادگناه کنم نمیتونم مراقبه کامل داشته باشم واسه همین میترسم خداقبول نکنه 

چقدرزیادمیگیرن  یه کاربرهست اینجا اسمش یازهرا۱۰۰تومن میگیره

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
1449