2737
2734
عنوان

اخه ديگه چقدر😔

416 بازدید | 50 پست

اخه ديگه چقدر خرج دوا و درمان بكنيم خسته شديم از اون هفته تا اين هفته همينجور داريم پول ميديم اونم تو اين اوضاع داغون😔😔😔😔دكترا هم كه ماشاالله كم نميذارن يه ويزيت و سونو ١٧٠ ميگيرن شايد همش ٥ ثانيه هم نشه سونو😔😔😔😔😔خدايا چرا مارو نميبيني اخه تا كي

خداياشكرت....❤️ 

منم پریود شدم ...نی نی نبود کلی توهم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

هفته ي پيش ١٧٠ ويزيت و سونو ٤٥٠ دارو دوباره ٦٠ ويزيت دوباره ١٧٠ سونو و ويزيت دوباره ٢٠٠ دارو دوباره هفته ي اينده سونو و ويزيت و دارو😢😢😢😢😢😢

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفته ي پيش ١٧٠ ويزيت و سونو ٤٥٠ دارو دوباره ٦٠ ويزيت دوباره ١٧٠ سونو و ويزيت دوباره ٢٠٠ دارو دوباره ...

حدود یک میلیون در یک هفته؟ بجای هم رسیدید؟ 

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
منم پریود شدم ...نی نی نبود کلی توهم

ديگه خسته شدم كم اوردم قبلا اوضاع كار خوب بود حرص خرجشو اونقدر نميخوردم اما الان حرص خرج و نشدن و انتظار داره ديوونم ميكنه😔😔😔😔

خداياشكرت....❤️ 
2738
حدود یک میلیون در یک هفته؟ بجای هم رسیدید؟ 

اره خداشاهده😔😔😔هرماه همينه تا روز ١٤ سيكلم همين روال ادامه داره. تازه دكترمو عوض كردم نه به هيچ جا نرسيديم جز ديوونگي

خداياشكرت....❤️ 
ديگه خسته شدم كم اوردم قبلا اوضاع كار خوب بود حرص خرجشو اونقدر نميخوردم اما الان حرص خرج و نشدن و ان ...

من پوستم شده تمساح پوست کلفت شدم بیخیال بابا یه روز مامان میشیم دیکه یکم زمان بره اما میشیم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اره خداشاهده😔😔😔هرماه همينه تا روز ١٤ سيكلم همين روال ادامه داره. تازه دكترمو عوض كردم نه به هيچ ج ...

مشکل چیه؟ 

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
من پوستم شده تمساح پوست کلفت شدم بیخیال بابا یه روز مامان میشیم دیکه یکم زمان بره اما میشیم 

ديروز ساعت ٢ رفتم سمت مطب ساعت ٨/٣٠ شب برگشتم خونه اينقدر تو راه گريه كردم كه بزور جلومو ميديدم اخه چرا تموم نميشه 😢

خداياشكرت....❤️ 
2706