2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیاز و یکم سرخ کن در حد طلایی شدن بعد زردچوبه بزن بعد عدستو با آب کافی اضافه کن اواخر پخت ک شد یدونه سیبزمینی رو پوست بکن بنداز توش درسته بپزه وقتی پخت درش بیار سیبزمینی رو له کن به گوشتکوب قشنگ له بشه بعد رب تو روغن تفت بده سیبزمینی و رب و اضافه کن چندتا جوش بخوره  بع  امادست سیبزمبنی باعث میشه لعاب دار بشه عدسیت و آبکی نشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

پیازداغ و زردچوبه و نمک و فلفل و کمی رب. یه سیب زمینی کوچک خرد شده، عدس. با هم میذارم بپزه گاهی گوشت یا عصاره گوشت هم میریزم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من اینجور درست میکنم عدس با چند حبه سیر میپزم.بعد پیاز سرخ کرده و رب سرخ شده میریزم و با گوشتکوب له میکنم.برا ادویه زعفران فراوان.فلفل سیاه و نمک

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

عدس رو ميپزيم 

پيازداغ درست ميكنيم ،بهش زردچوبه و نمك فلفل و يه مقدار رب سرخ شده ميزنيم ، بعد ميريزيمش داخل عدسي . ميذاريم يكم جا بيوفته . سيب زميني نگيني يا قارچ ام اضافه ميكنم من . اگه خيلي شل باشه ميتوني يكم آرد بزني 

بعضيا آلو خورشتي ام ميزنن

عدس رو ميپزيم  پيازداغ درست ميكنيم ،بهش زردچوبه و نمك فلفل و يه مقدار رب سرخ شده ميزنيم ، بعد ...

اگه شل باشه بجای ارد اگه سیب زمینی رو له کنی یه لعابی میدا ک نگو نیاز ب ارد نمیشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

من پیاز رنده میکنم سرخ میکنم، گاهی وقتا رب هم باهاش سرخ میکنم، بعضی وقتام بدون رب میپزم،  سیبزمینی نگینی خرد میکنم با عدس از قبل خیس شده  با آب میریزیم تو زود پزو  نیم ساعت تا به ساعته میپزه، بعضی وقتا هم بهش زردآلو خشک شده میزنم

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

عدس بزاربپزه.ابش اگه زیادباشه ابکی میشه حواست باشع ابش اندازه باشه عدسم بیشتربریزی بهتره.بعدم انتظارنداشته باشی یساعته بپزه.دوسه ساعت وقت میخاد.یساعت قبل اینکه بیاریش پیازداغ درست کن آردهم سرخ کن یه دوسه قاشق بعد باهم مخلوط کن ورب و ادویه بزن بریزتوش.سیب،زمینی هم نگینی خوردکن بریز.همزمان باپیازداغ.

چه کارا میکنین مامان من عدس و برنج رو میریزه تو قابلمه با هم جوش بخورن 😂 بعد دم میزاره

بعدم یه خورشت درست میکنه باهاش میخوریم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
چه کارا میکنین مامان من عدس و برنج رو میریزه تو قابلمه با هم جوش بخورن 😂 بعد دم میزاره بعدم یه خور ...

مامان ها هرجور بزارن 

اون غذا بهترین طمع و داره

مامان من که اینطوری

الان من یه ساعت دمی گوجه گذاشتم ناهار

همسرم نیست

الان که نگاه کردم دلم نخواست اصلا نیوردم بخورم

😐😐

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706