2726
عنوان

حادثه قطار زاهدان-تهران

318 بازدید | 29 پست

سلام خانما. میشه برای پدرم وتموم کسانی که تو این حادثه اسیب دیدن صلوات بفرستید؟؟؟!!! از دیروز قطعا به ایننتیجه رسیدم تو این دنیا هیچ چیز به اندازه ی وجود پدر ومادر ارزش نداره. ما از دیروز قطره قطره ذوب شدیم. اینکه دو ساعت خبری ازش نبود. هیچ بیمارستانی تو لیست نداشت. این ادم رو تا لب مرز جنون میبرد. اینکه لیست فوت شدگان میومد ولی میگفتن فوت شدگان احتمالا بیشتر هستن و دل ما رو میکند. بی زحمت برای اینکه حالش خوب بشه وزود برگرده پیشمون یه صلوات بفرستید. ان شاالله در زندگیتون به هیچ وجه من الوجوهی غم نبینید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله هرچه سریعتربهتربشه بیادخونتون گلم به حق حسین

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728
انشاللله زود خوب بشند عزیزم صلوات فرستادم

مرسی گلم. لطف کردی

خدا پدر ومادرت روبرات حفظ کنه. من دیروز تا سر قبر خودم رفتم و برگشتم.... فکر میکردم دنیام رو به اخره. مگه میشه دختر پدری نباشعه

بله ان شالله زود سلامتيشو بدست بياره چي شده بود قطار ؟

مرسی عزیزم

خدا خیرت بده

دیروز ساعت 4 ونیم قطار زهدان به تهران صد کیلومتری زاهدان نزدیک ایستگاه شورو چپ میکنه. وپدر من هم جزو مسافرین بود و مصدوم میبشه

2706