2733
2739

خود من خیلی وقتا دوست دارم خیلی کارا رو مثل قبلنا انجام بدم مثلا اگر خواسته باشم چیزی رو آسیاب کنم دوست دارم باهاون بکوبم تا آسیاب برقی .جارو کردن رو با جارو دستی انجام میدم نه با جارو برقی البته همه وسایل برقی رو دارم .غذارو با ظرفای مس یا روی بپزم نه با تفلون و چدن و سرامیک و......

وخدایی که به شدت کافیست .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط همون غذا رو با ظرف مسی بپزم دوست دارم اونم چون شنیدم ظروف مسی برای سلامتی بهتر هست

وگرنه دوست دارم راحت زندگی کنم و از فناوری های جدید استفاده کنم

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2738

الان یه زنه هست تو یکی از روستاهای انگلیس فکر کنم که دوست داره مثل قرن ۲۰ زندگی کنه مثلا موهاشو گوجه ای میبنده لباس بلند زنای انگلیسی قدیم رو میپوشه و با دوچرخه که البته تو اون زمان بوده همه جا میره و نوع خونه و زندگی اش هم سنتیه 

خودش میگه اینجوری احساس خوشبختی بیشتری میکنم

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706