2733
2734

بچه ها من پریودم خیلی نامنطمه.حدود دی پارسال سقط داشتم بعدش ی ماه قرص جلوگیری خوردم ک پریودم نامنطم شد.با تاخیر میشدم 2 3 5روز تاخیر تو این ماهها کم و بیش اقدام میکردیم ولی نه هرروز.اخرین پریودم 18مرداد بود فقط سیکل 13 و 22 اقدام کردیم.حدود 5 6 روز تاخیر داشتم ک از دادم منفی بود.سونو دکتر گفت پی سی یو هسی.و کیستای ریز دازی امپول زدم پری نشدم از امپولم 10روز گدشته دکتر دوباره برام ازمایش بارداری نوشته مگه امکان بارداری هس ممکنه دیر نشون بده؟اخه ی جورای خودم حس میکنم باردار نیستم وگرنه آز اول نشون میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نامنظم بود ۲۰ روز بعد از عقب انداختن بیبی مثبت شد 

ببوسمتتتت 😙

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728

منم سندرم پی سی او داشتم چند بارم با امپول پریود شدم دقیقا ۱۶ مرداد اخرین پریودم بود خیلی بی حال میشدم ۱۶ شهریور تست کردم منفی بود یکهفته بعدش رفتم دکتر به خاطر کمر دردو بیحالی که دکتر گفتم ۱/۵ ماهه بارداری

2738
امپول پروژسترون تا پونزده روز زمان بده اگه پریود نشدی باردار هستی

10زوز گذشت.داروی عطاری هم گرفتم باز نشدم.دکتر دوباره برام آزمایش نوشت؟اخه خودم باور نمیکنم اخه تا ی هفته تاخیر از دادم منفی بود😣😣

10زوز گذشت.داروی عطاری هم گرفتم باز نشدم.دکتر دوباره برام آزمایش نوشت؟اخه خودم باور نمیکنم اخه تا ی ...

عزیزم من بعد از چهل روز تاخیر ازمایشم مثبت شد،،امپول زدم پریود نیومد رفتم ازمایش دادم

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
2706