2726

من نگران چیزی نمی شوم که نمی توانم آن را تغییر دهم . زمانی که من آرامشم را حفظ کنم شرایط به نفع من تغییر خواهد کرد . 

خدایا من می دانم که تو بزرگتر از آن مشکل هستی. تو آگاه و دانا هستی و من تمام کارها را به تو می سپارم

چرا هر چی صداش میزنی نیست

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه زمانی به هرکس که مشکلی داشت از این حرفا میزدم ، اما اینروزا تو بدترین شرایط و حالت هستم که هرجقد صداش میزنم حس میکنم صدامو نمیشنوه ، بی نهایت حال بدی دارم و ناامیدی و درموندگی امونمو بریده ، حال دلم بی نهایت حرابه و فکرای بد و عذاب آور ولم نمیکنه ، نمیدونم باید چیکار کنم دیگه چطوری صداش کنم ... میترسم از اینکه دیر جوابمو بده وقتیکه خودم دست به کار بشم و وضعمو خرابتر از این بکنم ... . فقط برام دعا کنین 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
یه زمانی به هرکس که مشکلی داشت از این حرفا میزدم ، اما اینروزا تو بدترین شرایط و حالت هستم که هرجقد ...

اگر بر این باوری که سنگ برایت معجزه می کند معجزه رخ خواهد داد یا اسمان . اما اگاه باش نه سنگ قدرت دارد نه اسمان آنچه که نیرو دارد باور توست . 

افکار منفی جلوی همه جور پیشترفتیو میگیرن . تو هر زمینه ای . رها شو ازشون

اگر بر این باوری که سنگ برایت معجزه می کند معجزه رخ خواهد داد یا اسمان . اما اگاه باش نه سنگ قدرت دا ...

کارم از این‌حرفا گذشته ... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!