2410
2553
عنوان

خامه فرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 25 پست
اره با گاناش شکلات یا انواع سسهای شکلات یا نوتلا با خیلی چیزا البته سلیقه ای هم خوشمزه میشه هم از خا ...

تو کیک نفوذ نمیکنه،  هر چی تزیین کیک سرچ کردم،  همشون اول خامه کشی میکردن بعد با هرچی تزیین میکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ار، یکی از دوستامون الان گفت.  گاناش بدون خامه تو کیک نفوذ نمیکنه؟

ببین اگه طعم کاکاثو دوس داری میتونی داخلش هم بزنی من خودم یکبار خامه نداشتم 

خامه و کاکایو مخلوط کردم و هم زذم خودشو گرفت هم بین کیک گذاشتم هم روی کیک با بادوم پرک هم تززین کردم سبک کیک های کافی شاپی میشه ولی برای کسایی خوبه کاکاثو دوس دارن

فقط پودر خامه هم با همزن دستی فرم میگیره ها برای کاور کیکت بعد گاناش شره ای بریزی رو کیک اونم خوب میشه 

ببین اگه طعم کاکاثو دوس داری میتونی داخلش هم بزنی من خودم یکبار خامه نداشتم  خامه و کاکایو مخل ...

پودر خامه فکر کنم فرم دادنش از خامه صبحانه راحت تره. اخه یبار خامه صبحانه گرفتم،  خوب نشد

کاکائو که خیلی دوست دارم،  اینم امتحان میکنم مرسی

2714

شما باید از قنادی خامه فرم گرفته بخری معمولا میفروشن چون برای خودشون استفاده میکنن تا ظهر دیگه تموم میشه.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.