2733
2734
عنوان

خجالت میکشم😩

985 بازدید | 64 پست

خیلی خیلی ببخشید. 

امروز ک رفتم توالت، تو مدفوع کرم دیدم. خیلی میترسم. خجالت میکشم ب کسی بگم یا برم دکتر ، چیکار کنم.

جمعه هفته قبل از ی چشمه که بنظر زیاد تمیز نمیومد آب خوردم، فکر کنم بخاطر اونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دکتر حتما انگل گرفتی

شبا موقع خواب آب از دهانت میاد؟

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2738

عزیزم بهترین و‌راحتترین درمان ک ریشه کن میکنه

یه حبه سیر رو ریز ریز کن و صبح ناشتا قورت بده با یه لیوان اب ولرم

معجزه میکنه فقط تا یکی دو هفته راحت میشی تا ابد دیدم ک میگم

با اجازه استارتر

سلام
اپلیکیشنی هست مثل اپلیکیشن هف هشتاد و بهتر رو میخام بهتون معرفی کنم ک میتونید
شارژ و‌بسته های اینترنتتون رو ازاونجا خریداری کنین که بسته های اینترنتش خیلی به صرفه تر از جاهای دیگس که
با هربار خرید شارژ و بسته از این برنامه
شرکت هم به شما هم ب فرد دعوت کننده پورسانت و پاداش میده و روز به روز پاداشا و پورسانتتون بیشتر و بیشتر میشه!😍
شما میتونید با استفاده از گزینه دعوت از دوستان که در برنامه موجوده افراد زیادی رو دعوت کنید و اون افراد هر چقد که دعوت کنن یعنی حتی اکه ۱۰۰نفر دیگه هم دعوت کنن باز شرکت ب شما و اونها پورسانت و‌ پاداش خریدشارژا و بسته اینترنت و تراکنشون رو میده
ک از این زیر مجموعه میتونید میلیونها درآمد کسب کنید.!
همین الان شروع کنید و برنامه رو نصب کنید با نصب این برنامه شرکت۵۰۰تومن ب شما و ۵۰۰تومن ب فرد دعوت کننده میده.
که با هر بار دعوتی ک بکنین این مبلغ بیشتر هم میشه مثلا۵۰۰۰تومان بابت دعوت هر نفر که با این پولا شما میتونید شارژ و اینترنت و‌ در آینده حتی کالا هم بخرید!!!
هر کی خواست درآمد روزی حداقل۷۰ الی۱۰۰هزار تومن داشته باشه

اگه در آمدتون ب۲۰۰هزار رسید میتونید شماره کارت ب پشتیبانی بدین براتون واریز بشه 

این شرکت مجوز قانونی داره ک میتونم براتون بفرستم
هر کی خاست بگه که دعوتش کنم.
فقط کافیه درخاست دوستی بدید
درآمد بالا کار پاره وقت با موبایل داشته باشید😍✅🌹

2706