2726
کلا عکس از گوشی پاک بشه ریکاوری نمیشه از مموری ریکاوری میشه 

خداروشکر پس

میخوام گوشیمو عوض کنم همش نگرانم بیفته دست ادم ناجور ریکاوری کنه همه عکسا و فیلمام برگرده😕😯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزيز اگه از منوى تنظيمات ريست كردى ميشه soft reset  و احتمالاً قابل برگشت ولى اگه از محيط ريكاورى انجام دادى ريست رو ميشه hard reset و قابل بازيافت نيست. اگه عكسات روى ممورى بوده كه شانست بيشتره

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
2728
استارتر عزيز اگه از منوى تنظيمات ريست كردى ميشه soft reset  و احتمالاً قابل برگشت ولى اگه از مح ...

نه از گوشی انتقال دادم ب مموری بعدم میخوام تنظیمات کارخانه بزنم بفروشم نگران این بودم ک بعدا یکی ریکاوری نکنه دوباره برگردن مرسی از راهنماییت عزیزم

اگر احتمال ميدى كه دست كسى ميفته كه ممكنه بخواد بازيابى بكنه اطلاعاتت رو حتماً هارد ريست كن گوشيتو

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود

اطلاعات رو اگه منتقل كردى دليل نميشه با سافت ريست قابل بازيابى نباشه. نرم افزارهاى قوى زيادن واسه اينكار

اگه گوشى دست كسى بيفته كه وارد باشه كافيه گوشى رو روت كنه و بعد اطلاعات رو به راحتى بازيابى كنه. گوشيت اندرويده ديگه درسته؟