2726

زودتر کارها رو انجام میدم.شوهرمم کمک میکنند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای انگاری من تاپیک زدم.منم جمعه شب مهمونام همینان.اصلا حوصله ندارم و استرس هم دارم. حالا سالی یه بارم میان باید سنگ تموم بزارم

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2728
ووو فردا،،،،،،، زودتر بلند شو یا الان که بیداری سرویس هات بشور دستمال کشی کن،،، ظرف ها رو آماده کن ت ...

همه کارهامو کردم..الان دارم ژله درست میکنم..ولی واقعا خسته ام..😂😂

من الان دارم یه سری کارها رو انجام میدم..ولی چ سخته..از خواب شبم باید بزنم

عوضش دیدارها تازه میشه،مهمان هم که حبیب خداست و برکت میاره با خودش.

یکمی برنامه ریزی داشته باشید،سرعت عمل هم اضافه کنید.سخت هم نگیرید.از همسر محترم هم طلب کمک کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
غذا از بیرون بگیر،یا یکی بگو بیاد کمکت،یا بچه رو بده خواهر یا مادرت دوسه ساعتی نگه دارن

غریبم اینجا..کمک ندارم..غذا هم از بیرون بگیرم بدشون میاد ..میگن عروس تنبل..پدر شوهرمو در میارن🤣🤣🤣