1464
1411

زودتر کارها رو انجام میدم.شوهرمم کمک میکنند.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

وای انگاری من تاپیک زدم.منم جمعه شب مهمونام همینان.اصلا حوصله ندارم و استرس هم دارم. حالا سالی یه بارم میان باید سنگ تموم بزارم

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
ووو فردا،،،،،،، زودتر بلند شو یا الان که بیداری سرویس هات بشور دستمال کشی کن،،، ظرف ها رو آماده کن ت ...

همه کارهامو کردم..الان دارم ژله درست میکنم..ولی واقعا خسته ام..😂😂

من الان دارم یه سری کارها رو انجام میدم..ولی چ سخته..از خواب شبم باید بزنم

عوضش دیدارها تازه میشه،مهمان هم که حبیب خداست و برکت میاره با خودش.

یکمی برنامه ریزی داشته باشید،سرعت عمل هم اضافه کنید.سخت هم نگیرید.از همسر محترم هم طلب کمک کنید.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1449
غذا از بیرون بگیر،یا یکی بگو بیاد کمکت،یا بچه رو بده خواهر یا مادرت دوسه ساعتی نگه دارن

غریبم اینجا..کمک ندارم..غذا هم از بیرون بگیرم بدشون میاد ..میگن عروس تنبل..پدر شوهرمو در میارن🤣🤣🤣