2733
2734
عنوان

کلومیفن میشه بیایید

61 بازدید | 7 پست

سلام .دکتر برام ۵ عدد کلومیفن نوشته اما به احترام ماه صفر نمیخوام اقدام کنم . بنظرتون بخورم؟؟؟ یا بزارم ما خ بعد . ؟؟*

راستی کیا با کلومیفن باردار شدن همون ماه اول باردار شدید؟، 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم انقد سخت نگیر. مگه میخای چیکار کنی؟؟؟ گناهها رو رعایت کنین، ثوابم داره. ولی اینکه دیگه گناه نی ...

گناه نیست به دلم نیست . دقیقا پارسال ماه صفر باردار شدم سقط شد

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
نزدیکی توی ماه صفر نمیکنی؟؟؟

چرا خب . اقدام نه 

اخه ماه سنگینیه از محرم احترامش واجب تره . ماه محرم هم نگه داشتم با اینکه ۱ سال شده منتظر بچه ام

گناه نیست به دلم نیست . دقیقا پارسال ماه صفر باردار شدم سقط شد

چی بگم والا. ببین هر جور راحتی. البته هر چیزی رو هم به خودت تلقین کنی، واقعا اتفاق میفته. اگه واقعا حس بد داری و استرس میگیری بدار بمونه ماه بعد

خیلی 
چرا خب . اقدام نه  اخه ماه سنگینیه از محرم احترامش واجب تره . ماه محرم هم نگه داشتم با اینکه ۱ ...

وقتی خودتو هز لذت دریق نمیکنی دیگه چه حرفیه که میزنی.بنظرت لذت نبردن احترام گداشتن نیس تا بچه دارشدن؟؟؟؟

2738