1464
1482

واقعا تعجب ميكنم از نيني سايتيا انگار از زمين و زمان طلبكارن 

استارتر تاپيك به اين خوبي براي راهنمايي منو شما زده حالا همه اومدن بهش سركوفت ميزنن كه داري پز ميدي خدا داشته هاتو ازت ميگيره 😐😐😐😐😐

بابا چرا نميفهميد ايشون نيتش صددرصد خيره و ميخواد راهيو كه خودش پيدا كرده و ازش نتيجه گرفته به شما هم ياد بده كه زندگيتون شاد باشه 

ايشون كوچكترين وظيفه اي در مقابل شما نداره و فقط و فقط از رو انسانيت اومده وقت گذاشته براي منو شماي مجازي 

الان شد آدم بده 😐😐😐😐😐😐

من خودم خيلي دوس دارم باشگاه برم ولي بچه دارم نميتونم برم الان بگم استارتر اومده پز داده دل من سوخته ايشالله باشگاهشون تعطيل بشه 😐😐😐😐

بابا آخه اين بچه بازيا چيه اين همه عقده از كجا مياد واقعا؟؟؟؟

آدم انتظار داره بخاطر اين تاپيكا از استارتر تشكر و قدرداني بشه نه كه مورد مؤاخذه قرار بگيره حالا بنده خدا فقط بايد جواب پس بده 😑😑😑😑

@راز000    

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

کیه؟اونه که سوار شوهرش میشه میگه اسب من‌برو؟

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿
1485

عاغا ولشون کن تو بری قطب جنوب تویه غار تنها کپک بزنی باز یکی از دیار ایران  میاد فحشت میده ک خدااا فلانت کنه جامارو تنگ کردی😂

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩

واقعا متاسفم برا اونایی که عوض تشکر یا حداقل سکوت قضاوت میکنن خیلی بده خیلی بد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1396

رفتم خوندم صفحه اولشو

.دقیقا کارای درستو میکنه..چرا مسخره ش کردن پس؟

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿

اینجا باید بدبخت باشی تا بیان دلسوزی کنن برات تو واقعیتم همینه حالا اینکه مجازیه کاش یکم چشم داشتیم خوشی بقیه رو ببینیم😞

اگه روشنفکری فحش محسوب میشه من باهاش مشکلی ندارم و اگه کسی بهم بگه انگار بهم لطف داره والا از خدامه روشنفکر باشم.کاربر سابقم خوشامد نگید
1508