2726
عنوان

هعععی داره هزار راه نرفته رو میده...

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 38 پست
زر میزنن بابا ....اینا که هر روز ادم های طلاقی میارن

خوب اومدند تعادل ایجاد کرده اند... خیلی خوبه این قسمتش اتفاقا.

زن و شوهرهای کاملا عادی

خانم های با قیافه معمولی و اضافه وزن 

مردهای معمولی

اصلا در صدد بی نقص نشون دادن طرفین نیستند... فقط عشق و فداکاری و محبت رو نشون میدهند

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
والا منم نمیشنیدم و نمیشنوم اما دلیل نمیشه زندگیمون خوب نباشه،  اونام دارن کلاس میان جلو دوربین

اصلا این زن و شوهره یه جورین 

خواهر شوهر منم البته همینه اونم بچش 17 سالشه😶یعنی شوهرش چنان عشقم و عزیزم میگه بیا و ببین 

البته بقیه رو جلو چشم شوهرش خراب میکنه که خودش تو چشم باشه اینه راز موفقیتش😅

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم نمیشنیدم و نمیشنوم اما دلیل نمیشه زندگیمون خوب نباشه،  اونام دارن کلاس میان جلو دوربین

نه به نظرم حرفاشون راسته.

بعد هم دوست داشتن عملی از زبونی مزه اش بیشتره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

این برنامه بعضی زوجاشون الکی میان.

یه دفعه یه خانوم و آقای جوون اورده بودن و میگفتن ما متحول شدیم دیندار شدیم خانومه با حجاب شده آقاهه غیرتی شده و...

بعدیه فیلم از اینستاگرامشون اومده بود لخت تو پارتی داشتن مشروب میخوردن

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
2728
دوست دارم باید از ته دل ادم باشه نه رو زبون

اون که بله ... حتما همینطوره

ولی اگر ته دل و زبونی هر دو باشه که چه بهتر...

ان شاالله شما هم میبینی روزهای بسیار شاد و سراسر خوشبختی رو . تازه ازدواج که تنها راه خوشبختی نیست

ادم یک سری نیازهایی داره که فقط از طریق ازدواج برآورده میشه... من کلا ادم عاطفی و خانواده دوستی هستم.

[QUOTE=106009666]چشمه ی دوستت دارم شنیدنم خشک شده ! طلاق گرفتم...[/QUOTمطمئن دور از جونت چشمه زندگ ...

ممنونم از کلمات قشنگ و امید بخشت...

ادم یک سری نیازهایی داره که فقط از طریق ازدواج برآورده میشه... من کلا ادم عاطفی و خانواده دوستی هستم ...

پس برات یه عشق و عاشقی نااااب آرزو میکنم . و یه خانواده ی گرم و صمیمی 😍

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
این برنامه بعضی زوجاشون الکی میان. یه دفعه یه خانوم و آقای جوون اورده بودن و میگفتن ما متحول شدیم د ...

اره،  منم دیدم اینو

به شوهرم اصرار میکردم بزار این قسمتو ببینم،  نزن یه شبکه دیگه،  اخه خوشش نمیاد ازین برنامه.  دو روز بعد عکسشونو اورد گفت بیییاااا،  ببین کیا بودن

ضایع شدیم رفت😬

میای اینجا تاپیکای خیانت میخونی، بغض میکنی، میری ادم خوشبخت میبینی هم بغض میکنی 😊 ولشون کن،   ...

حالا من خوشحال میشم که با هم خوش باشند

لذت میبرم.

بالاخره همه که نمایش نمیدن...

نه به نظرم حرفاشون راسته. بعد هم دوست داشتن عملی از زبونی مزه اش بیشتره

اره خب،  اما همه مردم که مثل هم نیستن.  شوهر منم زیاد اهل ابراز علاقه نیست اما میدونم تو دلش چه خبره.  یکی با زبون نشون میده یکی با رفتاراش

پس برات یه عشق و عاشقی نااااب آرزو میکنم . و یه خانواده ی گرم و صمیمی 😍

ممنونم

من واقعا عاشقی کردن و مورد عشق واقع شدن رو دوست دارم

مادری کردن رو دوست دارم

اره،  منم دیدم اینو به شوهرم اصرار میکردم بزار این قسمتو ببینم،  نزن یه شبکه دیگه،   ...

خخخ

البته قبلنا یعنی شاید ده دوازده سال پیش بد نبود

آموزنده بود

اما انگار الان دیگه خیلی از دنیای واقعی دور شده

واسه همین به دل نمیشینه

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
خخخ البته قبلنا یعنی شاید ده دوازده سال پیش بد نبود آموزنده بود اما انگار الان دیگه خیلی از دنیای ...

اره،  اونو همیشه مامانم میدید.  فکر کن انقدر خوب بود که مامانم نکته هایی که مشاورش میگفت و می نوشت 

اما الان مسخره شده

درک میکنم؛ امروز که جمعه س و بیکار بودم همش حالم بد بود؛ نمیدونم چرا بعضیامون از حداقلای زندگی محرومیم؛ تنهایی سخت ترین اتفاق دنیاست؛ خلاییه که با هیچی پر نمیشه لعنتتتتی

2706