2726
عنوان

هعععی داره هزار راه نرفته رو میده...

646 بازدید | 38 پست

زن و شوهرهای میانسال و حدود ۴۵ ساله رو نشون میده که احتمالا پانزده سال و بیشتر زندگی کرده اند.

دارند میگن هر روز " دوستت دارم" رو ازش میشنوم.

هم خانم و هم آقا اینو میگن...

من تازه عروس بودم! و دوستت دارم نمیشنیدم !!!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

الهی زن و شوهر ها همیشه خوش باشند...

بغض کردم...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زر میزنن بابا ....اینا که هر روز ادم های طلاقی میارن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
عزیزم عیبی نداره امیدوارم از این به بعد زیاد و زیادتر بشنوی

چشمه ی دوستت دارم شنیدنم خشک شده !

طلاق گرفتم...

الهی زن و شوهر ها همیشه خوش باشند... بغض کردم...

ان شاالله شما هم میبینی روزهای بسیار شاد و سراسر خوشبختی رو . تازه ازدواج که تنها راه خوشبختی نیست

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
بغض چرا! اصلا فیلمشونه جلو دوربین وقتی اذیت میشی نیگا نکن 

نه فیلمشون نیست...

واقعیه و به دل مینشینه...

الهی خوشبخت باشند...

[QUOTE=106009666]چشمه ی دوستت دارم شنیدنم خشک شده ! طلاق گرفتم...[/QUOTمطمئن

دور از جونت چشمه زندگیت  که نخشکیده😉 مطمئنم زندگی بهتری خواهی داشت و بخت خوب نصیبت میشه 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
الهی زن و شوهر ها همیشه خوش باشند... بغض کردم...

میای اینجا تاپیکای خیانت میخونی، بغض میکنی، میری ادم خوشبخت میبینی هم بغض میکنی 😊

ولشون کن،  اینا همش ظاهر زندگیشونه،  شما تو خونشون بودی؟  ینی اصلا مشکل نداشتن؟ 

الکی ذهن خودتو درگیر نکن بابا

2706