2726

سلام دوستان من ۶ماهه تو رژیمم واسه پسرزایی دکترم گفته ۴.۵.۷اقدام کنم این ماه اولیه که می‌خوام اقدام کنم دوستان کسی هست که بدونه حین نزدیکی زود منی ریخته بشه بهتره یا رابطه طول بکشه یادم رفت از دکترم بپرسم و تو نت هم خیلی ضد و نقیضه 

خدایا ممنونم بابت دو تا فرشته ای که بهم دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد اینکه پریود میشی و تموم میشه بشمار ١٣_11 روز شد نزدیکی کنی پسر میشه هفته اول بعد پری دختره مادر ...

دکتر از رو سونو تاریخ تخمک گذاری رو گفت الآنم گفته فردا و پس فردا اقدام کن ولی نمی‌دونم حین رابطه زود تموم کنیم یا رابطه زمان بیشتری ببره آخه میگن معاشقه سریع بهتره چون اسپرم پسر انرژی بیشتری داره میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره

ی محلولی بت میگم اگ ۴.۳ماه هرروز بخوری مطمعن باش پسره نی نی .مثلا نصف استکان زنجبیلو باهمون مقداردارچین توی عسل خمیر سفت بکن طوری که اگه خواستی ریزه قلقلیش کنی به دستت نچسبه.اندازه یه کپسول هر روز یکی یا دوتا  هم  هم خودت بخوری خرما زیاد بخور چای گل سرخ بخورین 

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
ی محلولی بت میگم اگ ۴.۳ماه هرروز بخوری مطمعن باش پسره نی نی .مثلا نصف استکان زنجبیلو باهمون مقداردار ...

این کارو نکردم ولی هر روز چای زنجبیل و دارچین و گلاب و خرما و فلفل سیاه و دوسین خوردم

این کارو نکردم ولی هر روز چای زنجبیل و دارچین و گلاب و خرما و فلفل سیاه و دوسین خوردم

خوبه عزیزم منم پسر دوسدارم ولی زیاد استفاده نکردم خالم سه تا پسر اوردع بااین دستوره

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
من ک اصلا به این رژیم ها نمیتونم اعتماد کنم. کلی دنبالش هم گشتما تهش همون ivf 

ivfهزینش زیاده و ۳۰درصد احتمال داره باردار بشی یه آشنا داریم دوبار واسه پسر انجام داد ولی نگرفت نزدیک ۴۵میلیون پولش رفت

خوبه عزیزم منم پسر دوسدارم ولی زیاد استفاده نکردم خالم سه تا پسر اوردع بااین دستوره

انشاالله که یه پسر تپل و مپل و سالم خدا بهت بده 

ivfهزینش زیاده و ۳۰درصد احتمال داره باردار بشی یه آشنا داریم دوبار واسه پسر انجام داد ولی نگرفت نزدی ...

اون iui هست که درصد خطاش بالاست

ivf درصد خطاش پایینه. اگر مشکل خاصی نداشته باشی و فقط برای جنسیت بخوای اقدام کنی ۱۶ هزینه داره که ۹۰ درصد احتمال حاملگی وجود داره

🍃
2706