2737
2734
عنوان

نمیدونم حامله ام یانه؟؟!!!

117 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها یه سوال دارم

من تقریبا ۵ روز عقب انداختم قصد حاملگی هم ندارم چون دخترم ۳سالشه یه سال دیگه میخوام

حالا هم کمرم دردمیکنه هم احساس پریودی دارم دائما

بنظرتون با این علائم امکان حاملگی هست؟؟

پس چرا کمر دردم

توکلت علی الله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۵ روزه عقب انداختم علائم پریودی هم دارم ولی قصد بارداری دارم دعا کنید من حامله باشم منم دعا میکنم ...

انشاالله که به زودی مامان بشی و نی نی تو بگیری تو بغلت

منم بچه خیلی دوست دارم الان هم اگه حامله باشم ناراحت نیستم هرچی خدا خودش صلاح بدونه منم میپذیرم

توکلت علی الله...
ینی چی ؟؟ خواهرشوهرت ۳ سالشه؟؟ با شماست؟؟

اره عزیزم مادر شوهرم 39سالگی دخترشو به دنیا آورد و چند ماهه پیش در عرض یه هفته هم خودش هم پدر شوهرم فوت کردن الان دیگه خواهر شوهرم نیس و مامان صدام میکنه

اره عزیزم مادر شوهرم 39سالگی دخترشو به دنیا آورد و چند ماهه پیش در عرض یه هفته هم خودش هم پدر شوهرم ...

واااااااای جدی؟؟؟!!!

چقدر تاسف برانگیز طفلی بچه شون

خدا خیرتون بده چقد دارین ثواب واسه اون دنیاتون جمع میکنین

اما تناقضی با بچه دارشدن خودتون که نداره میتونین راحت خودتون هم بچه داشته باشین

توکلت علی الله...
2738
واااااااای جدی؟؟؟!!! چقدر تاسف برانگیز طفلی بچه شون خدا خیرتون بده چقد دارین ثواب واسه اون دنیاتون ...

والا یه ساله ازدواج کردیم هم خودم درس میخونم همسرمم میخواد ادامه بده از اولشم قصد نداشتیم زود بچه دار شیم و الانم اصلا امادگیشو نداریم

والا یه ساله ازدواج کردیم هم خودم درس میخونم همسرمم میخواد ادامه بده از اولشم قصد نداشتیم زود بچه دا ...

اگه درس میخونین که آره دیگه نمیشه

خدا رحمتشون کنه

توکلت علی الله...