2733
2734
عنوان

بهترین رفتاردرمقابل خیانت

250 بازدید | 30 پست

سلام یه دوستی دارم ده ساله بایه پسری دوسته.قصد ازدواج ازاول داشتن.مثکه پارسال پسره میره خاستگاری دختره و پدر دوستم میگفت اونا باید زنگ بزنن که بگن مجدد بیان.یسال به همین منوار گذشت گرونی ام شد.پدره دختره بالاخره راضی شد و گفت خب بگوبیان دختره که گفت بیایین پسره درکمال تعجب گفت الان امادگی ندارم.یکی دوماه بهم فرصت بده  میخوام عشق و حال کنم بعد که ازدواج میکنم سیرباشم.امادوست من چون شناخت داشت شک کرد نکنه پای خیانت درمیونه‌.به یه طریقی شماره ی دختره روکشف میکنه و زنگ میزنه که من توزندگیه این پسرم وقراره ازدواج کنیم و دختره میگه نه چیزی بین مانبوده.اما دروغ گفت وپشت سرش پسره زنگ زدچرا مشتریموپروندی ‌‌‌‌.زندگی برادوستم تیره و تارشد بااین حرکت مطمعن ترشد.دیگ پیام از اون پسردریافت میکرد که دارم میرم خونه ومامانم پیشمه نزنگ درصورتی که مادرپسره دختره رومیدونست.خداوکیلی مادره پسره همش سعی کرد پسرش خطانکنه.خلاصه حالا این دوست من شب و روز نداره میدونه همه چیو حتی عکسایی ازشون دیده کنارهم.اما نمیتونه عکسو به پسره نشون بده ک ثابت کنه حرفاشوچون دراین صورت اون بلده دختره رومقصرنشون بده.جالب اینه پسره میگه من خیانت نکردم.من فقط تورو میخوام وباتو ازدواج میکنم.مصمم.دوستم خیلی احساسش درجریانه ده سال عمرطلاییشو گذاشته وسط‌.چیکارکنه بنظرتون.سوال بیشتری هم داشتید بپرسید ولی بدوراز تعصب بهش جواب بدید.اینا رابطه هم داشتن متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به دوستت بگو جلو ضرر هرجا بگيرى منفعته.حالا كه نه به دار نه به بار كلا قيد يارو رو بزنه.چون الان كه اولشه رفته دنبال يكى ديگه و خيانت.١٠٠٪؜ دو فرداى ديگه تو زندگى كه سنش رفت بالا و از شر و شور دخترانه اش افتاد باز كارش همينه.

رابطه هم داشتن كه داشتن.فدا سرش.الان كه ديگه نميشه كارى كرد.ايشالا يه پسر با شعور پيدا ميكنن كه باهاش ازدواج كنه.آدم تا آخر عمر هم بپوسه از تنهايى بهتر اينكه زندگى و غرور و شخصيتش رو فداى بن مرد خيانتكار و عوضى كنه

2738

اگه رابطه داشتن و متاسفانه بکارت دختر ازبین رفته دوستتون لج نکنه و صبرکنه تاپسره خودش بیاد یا میتونه با مادر پسره خیلی دوستانه صحبت کنه اون کمکش کنه

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
اگه رابطه داشتن و متاسفانه بکارت دختر ازبین رفته دوستتون لج نکنه و صبرکنه تاپسره خودش بیاد یا میتونه ...

اونا خرید هم مثکه کردن .قراره بعد محرم خاستگاری برن وقراربله برون بزارن.منتها دوستم میگه انگارتوبرزخم راه درستو دیگه نمیتونه ازغلط تشخیص بده.اگه عمل ترمیم انجام بده میتونه ازدواج کنه؟

نه میششه کات کنه نه میشه به پسره اعتماد کنه ولی اگه پسره زیاد بهش دروغ میگه و دختری تو زنگی شه و مثل قبل دوستش نداره از اینجا کات کنه بهتره بره زنش بشه و خیانت شوهرشو به خودش ببینه الان واسه دخترا یی که درهر صورتی دختر نیستن دیگه ترمیم میتونن بکنن

باید بگه اگه منو میخوای باید بیای سریع تر ، بعد ک اومد خواستگاری دیگه راحت ب اسم تحقیق و اینا بره سر ...

والا بنظرم مشکل پسره باید حل شه ازاین دختراکه زیادن.متاسفانه راحته گول زدن همه ی دخترا

2706