2410
2553
عنوان

نظرتون بی بی بزنم یا ن ؟

168 بازدید | 28 پست

سه ماه پیش فهمیدم کیست دارم و دکترم گفت ک قرص ال دی باید مصرف کنم مصرف کردم کیستم  یکم کوچیک تر شد دیگ مصرف نکردم  تا  این ماه بازم قرص رو مصرف کردم اما الا ۱۰ روزه ک عادت نشدم .

بنظرتون بی بی بزنم ی ؟

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن اگه زدی و منفی بود بازم نشدی آزمایش خون دیگه معتبره

ینی معلوم نمی کنه 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2720

ن بابا با ال دی ک فک نکنم بشه باردار شد

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
2714
اره ضررکه نداره  ازموعدت گذشته

خواهرم میگه ک تا ۱۲ روز بعد قرص میشه عادت شد الا منم خودم خیلی دوست دارم باردار بشم ولی به خاطر مشکلات قبل بارداری ک دارم نمیتونم خدا کنه طبیعی باردار بشم 

مگه با مصرف ال دی هم میشه باردار شد

باردار نه ولی چون عادت نشدم میگم شاید باردارم 

خواهر من با ال دی باردار شد

جدی؟باز من ک مصرف مکردم مگفتن اصلا با ال دی تخمکگذاری نمیکنه بدن ک

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
الان بزن منتظریم  چون 10 روز گذشته، الان نشون میده

واقعا دعا کنین ک مثبت باشه فعلا بی بی ندارم ولی میخرم و چند ساعت دیگ خبر میدم بهتون ک مثبت یا ن 

جدی؟باز من ک مصرف مکردم مگفتن اصلا با ال دی تخمکگذاری نمیکنه بدن ک

چرا تخمکگذاری میشه ولی جلوگیری میکنه از بارداری

ولی هر روشی درصد خطا داره

خالق هستی، مواظب جوجه کوچولوی من باش😊😊
2706