1507
1411
عنوان

❌🛑چندتا كاربر با سواد و فرهنگي داريم؟🛑❌nazaniiin

| مشاهده متن کامل بحث + 26143 بازدید | 2158 پست
آرزو و اويسا اويسا ٥٠٠.٦٠٠ تا كتاب داشت و با سوالاتي ك ازش كرديم مشخص شد بيشترشو خونده و ارزو هم ا ...

عزیزم من الان این تاپیک رو دیدم 😣😥 

میشه یبار دیگه ازین چالش ها بزارین منم میخوام شرکت کنم

سعدی به روزگاران مهری نشسته بردل؛ بیرون نمیتوان کرد الا به روزگاران

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

عزیزم من الان این تاپیک رو دیدم 😣😥  میشه یبار دیگه ازین چالش ها بزارین منم میخوام شرکت کنم

سلام گلم چالش كتابخواني دوباره؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1484
انگار زمان مسابقه تموم شده ولی چون هدف اصلی چیز دیگه ایه😊 منم کتابایی که در این ۲ سال اخیر خوندم ...

مرررسي از اينكه كتاباي خوبتو معرفي كردي گلم😘😘😘

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
بله 

اين تاپيك تازه زدم انشالله در آينده عزيزم❤️❤️❤️

1485
چقد رو زندگیت تاثیر داشته؟اخه اکثرشون انگیزشین

یه دوره ای تو زندگیم دچار پوچی شده بودم با اینکه زندگی خوبی داشتم ولی سردرگم و کلافه بودم . شروع کردم به خوندن خیلی بهم کمک کردن و کم کم مسیرمو شناختم. برای من کمک کننده بودن .  

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!

اثر مرکب.زنان ونوسی مردان مریخی .شازده کوچولو .ملت عشق.قلعه حیوانات.حکایت دولت فرزانگی.کیمیا گر.و راز از راندا برن .عالین

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهر کرد از دیگران چه انتظار 
اين تاپيك تازه زدم انشالله در آينده عزيزم❤️❤️❤️

نازنين شما سايت معتبر واسه سفارش كتاب سراغ داري؟؟؟؟

يه كتاب ميخوام بخرم وقت نميكنم برم بيرون دنبالش بگردم ميخوام اينترنتي سفارش بدم

👩🏻🌸♍️
وای خدا منوچهر مدق  خیلی خوب بکد۶

چیشده؟من حافظم یاری نمیکنه  

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
1403
 اشتباه ریپلای کردم ببخشید😆😆😆😆😙😙 به بزرگواری زده بود اینک شوکران ۱.اسم شخصیتش منوچهر مدق ...

😂😂😂رفتم سرچ کردم منوچهر مدق بعد گفتم این به من ربطی نداره چه خبره

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....