1874
1924

سلام🌹

واضحه كسايي كه كتاب ميخونن و اهل كتاب هستن اصولا آدماي عميق فهيم و نوع ديدشون به مسائل گسترده تر و روابط عمومي بالاتر بهتر و..... دارن نسبت به بقيه

و چون ني ني سايت متاسفانه شده يه سايت سطحي با موضوعات و دغدغه هاي ناچيز و پيش پا افتاده ميخوايم توو اين تاپيك مفيد و آموزنده كه مفهوم و هدف اصليش كتاب و كتابخواني هستش دور هم باشيم

تا بتونيم كتابايي ك خونديم بهم معرفي كنيم و براي هركسي كه مشكل خاصي تو زندگيش داره ك تصور ميكنيم با كمك كتاب ميتونه اون مشكل رو مديريت كنه بهش پيشنهاد بديم

📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

حالا ميخوايم كتابايي ك خوندين معرفي كنين عكسشونو بزارين

و براي اينكه تاپيك انگيزشي باشه به ٢ نفر از كسايي كه كتاب بيشتري خوندن و اطلاعات بالاتري دارن از محصولات هانان به قيمت ٦٠ هزار تومان به انتخاب خودشون :((ميوه خشك يا لواشك خالص و يا عسل و زعفرون)) هديه بگيرن

از اين آيدي و شماره👇🏻

@khanemivekhoshk

09157112469

با تشكر از :

@_بانوووو_75    

بابت هديه عالي و خوبش براي دوستان كتاب خون و فرهنگيمون

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

حالا نوبت ميرسه به عكس كتاب ها و كتابخونمون تا ببينيم كي ميتونه جايزه تاپيكمونو ببره😁😁😁

خودمم ميزارم

اگه دوستان كتاب خون دارين منشن كنين بياد دور هم باشيم

🛑يه دور همي خاص ومثبت🛑

🚫ورود افراد مشكل دار از لحاظ فكري و فرهنگي ممنوع🚫

دوستان عزيز بياين😘

@_nilay    

@پرنسا۷۱    

@mamaneamirjoon    

@chaqaloo  

📕پيشاپيش بابت اشتباه تايپي يا ادبي پوزش 📕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ای جووونم 

نازنین جون خودت باید برنده هارو مشخص کنی ها من نمیرسم کلش رو بخونم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

نازنین توام؟😂😂

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

ای جووونم  نازنین جون خودت باید برنده هارو مشخص کنی ها من نمیرسم کلش رو بخونم

باشه عزيزم با كمك و همكاري مشخص ميكنيم😁😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1922

در حدود ۴۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره اتا آبماربوده،  ۳۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره ثعبان، 16500 سال پیش ستاره دلتای ماکیان، و در سال ۱۴۰۰۰ میلادی ستارهٔ قطبی ستارهٔ نسر واقع میشه.

که وارسته از گشتاور کهکشانه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من سعی میکنم اصولا کتاب بخونم و قدیما عااااشق رمان بودم و خیلی میخوندم بنظرم رمان کوری عااااالی بود

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
1911
من سعی میکنم اصولا کتاب بخونم و قدیما عااااشق رمان بودم و خیلی میخوندم بنظرم رمان کوری عااااالی بود

موافقم 

رمان کوری فوق العادست

زنده باد کسانی که ترکم میکنند ؛ آنها  مرا به خویشتن  خویش بازمیگردانند  .                                                انگار مامانم رفته بازار منو نبرده، انگار دندونمو  کشیدن بهم بستنی ندادن، انگار برف اومده  تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست ، انگار همه دوستام افتادن کلاس الف من افتادم  کلاس ب، انگار نقاشی ۱۹ گرفتم، انگار همه اردو رفتن جز  من ،  انگار  دوباره ۸ سالمه     .... انگار  دوباره  زورم  به هیچی  نمیرسه     
نازنین توام؟😂😂

هدف اصلي كتاب هستش عزيزم

ولي جايزه رو هم گذاشتيم براي انگيزه كاربرا😁

کتاب درسیم قبوله😁

دوستای کنکوری عزیزم،من به علت یه سری از مسائل متاسفانه نمیتونم شماره م رو در اختیارتون قرار بدم.لطفا اگه سوالی دارید به صورت کامنت یا تو قسمت پیام ها قرار بدید من ساعت های خاصی هر روز آنلاین میشم و سعی میکنم پاسخ بدم.مرسی از همگی❤💙❤

این منو کتاباهم یهویی😎😎😎

عکسمم تو نت هست خودم گذاشتم😎

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
1826
در حدود ۴۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره اتا آبماربوده،  ۳۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره ثعبان ...

قبلنا شعر می گفتی الان فیلسوف شدی  فک کنم 😐

زنده باد کسانی که ترکم میکنند ؛ آنها  مرا به خویشتن  خویش بازمیگردانند  .                                                انگار مامانم رفته بازار منو نبرده، انگار دندونمو  کشیدن بهم بستنی ندادن، انگار برف اومده  تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست ، انگار همه دوستام افتادن کلاس الف من افتادم  کلاس ب، انگار نقاشی ۱۹ گرفتم، انگار همه اردو رفتن جز  من ،  انگار  دوباره ۸ سالمه     .... انگار  دوباره  زورم  به هیچی  نمیرسه     
عکس کتابمونم بدیم؟

اره عزيزم

ولي تعداد كتاباتونو خودتون مشخص كنين ك زمان زيادي صرف شمردن نشه

و البته يادتون باشه

يه توضيح مختصر راجب محتواي كتاب هم بدين

باشه عزيزم با كمك و همكاري مشخص ميكنيم😁😅

مرسی مهربون❤️😍

هدف اصلي كتاب هستش عزيزم ولي جايزه رو هم گذاشتيم براي انگيزه كاربرا😁

اوهوم

اره😂

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐