1920
1924
عنوان

❌🛑چندتا كاربر با سواد و فرهنگي داريم؟🛑❌nazaniiin

| مشاهده متن کامل بحث + 28551 بازدید | 2185 پست

رمان های من

بیشعوری

عقاید یک دلقک

تپش

مترونوم

زندگینامه ویوالدی

به یاد خالقی 

به یاد صبا

اکو

سنگ صبور

سفر به پاریس

من قبل از تو

پس از تو

هنوز هم من

هری پاتر

کوروش کبیر

تاریخ اسلام

اکنون

قصه های صمد بهرنگی 

بینوایان

بابا لنگ دراز

تحلیل مثنوی معنوی

قلعه حیوانات

شازده کوچولو

سو و شون 

نا همتا

مادر خوبی باش

لیلی و مجنون

راه

خسرو و شیرین

اینا تعدادیشون بود بقیه رو یادم اومد میگم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

كسايي كه خيللي اهل شاهنامه هستن 

من اين كتابو پشنهاد ميدم تصاوير مينياتوريش باعث ميشه خيلي جذابتر باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1922
چقد پور سانت میگیری 😆😆😆😄😄😄😄😄نصف کنیم عایا

هيچي عزيزدلم

منو اينكارا😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من

شاززده کوچولو 

دزیره 

من پیش از تو 

کوری 

بربادرفته 

سفر به دور دنیا در ۸۰ روز

مردی به نام اوه 

مومیایی

ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد.

زنده باد کسانی که ترکم میکنند ؛ آنها  مرا به خویشتن  خویش بازمیگردانند  .                                                انگار مامانم رفته بازار منو نبرده، انگار دندونمو  کشیدن بهم بستنی ندادن، انگار برف اومده  تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست ، انگار همه دوستام افتادن کلاس الف من افتادم  کلاس ب، انگار نقاشی ۱۹ گرفتم، انگار همه اردو رفتن جز  من ،  انگار  دوباره ۸ سالمه     .... انگار  دوباره  زورم  به هیچی  نمیرسه     

این بیشعوری زیادی جدی گرفته شده تو ایران 

مخصوصا با اون مترجمش 

یه کتاب زرد از نظر مخاطب 

و البته طنز از دیدگاه خود نویسنده ست

که هیچ رفرنس معتبری نداره 

هر کیو میخوان ارشاد کنن میگن بیشعوری رو بخون 

واسه همین میگم تو ایران جدی گرفتنش😉

كسايي كه خيللي اهل شاهنامه هستن  من اين كتابو پشنهاد ميدم تصاوير مينياتوريش باعث ميشه خيلي جذا ...

نازنین جان من کتاب هام خونه خودم نیستم نمی تونم عکس بدم چیکار کنم؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
یه رمان هیجانی و عالی هم بگم  سالار مگسها👌

چشماني به رنگ عسل و ياسمين عاشقانه هستن

و گمشده راجب مشكلات اخلاقي جامعه كه خيلي ها متاسفانه درگيرش ميشن

1911
نازنین جان من کتاب هام خونه خودم نیستم نمی تونم عکس بدم چیکار کنم؟

كتاب هايي ك خوندي با اسم نويسندشون و يه خلاصه مختصر راجب محتواش بگو عزيزم

1826

نازنین جان من کتابخونم ایرانه

متاسفانه بخاطر جابجایی زیاد همش چند تا میبرم باز چند تای دیگه میارم

این دو تا را عاشقشونم ایندفعه باز آوردمشون برای بار صدم بخونم😍

ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
كتاب هايي ك خوندي با اسم نويسندشون و يه خلاصه مختصر راجب محتواش بگو عزيزم

لیستی رو نوشتم البته من جایزه نمی خوام فقط جهت فرهنگسازی

😂😂😂نازی 

قبلا هماهنگ میکردی خو عشقم 

ی چند تا کتاب زیر خاکی جور میکردم😂

علم بهتر است یا آغوش ؟🍂🍁فصل اگر پاییز باشه🍂یار اگر کنار باشه❤باد آروم اگه پرده رو تکون بده ، بوی بارون اگه قاطی بشه با بوی عطر تنش... تو بگو کل دنیا یا آغوش؟؟‌اصلا تو بگو بهشت یا آغوش؟من اما آغوش...آغوش ....آغوش........🍁🍂
این بیشعوری زیادی جدی گرفته شده تو ایران  مخصوصا با اون مترجمش  یه کتاب زرد از نظر مخاطب ...

من كتاب بيشعوري رو خوندم اوايلشو 

خوشم نيومد زياد 

جنبه اموزشيش و خودشناسي كه ادم توقع داره خيلي كمرنگ بود

شايدم از نظر من اينطوري بود

1918