1874
1924
عنوان

❌🛑چندتا كاربر با سواد و فرهنگي داريم؟🛑❌nazaniiin

| مشاهده متن کامل بحث + 28564 بازدید | 2185 پست

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

در حدود ۴۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره اتا آبماربوده،  ۳۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره ثعبان ...

تو اهل شعر هستي اگه كتاب و شعر داري بزار

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1922

ورود افراد مشكل دار از لحاظ فكري و فرهنگي ممنوع

ورود ممنوعه که. 

مجموعه کتابهای خاطرات یک چلمنگ

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
نازنین من کتابام درسیه اکثرا اخه   یبار نشد جایزه ببریم تفففف

آخه واسه این بی مصرفام جایزه میدن😢😢😢

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
صد دفع گفتم نزار این عکستو چشمت میزنن    

😁پاک میکنمش فقد میخواسم پز بدم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
1911

اين عكس كتاباي من😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دوستان من به توضیحی بدم 

من متوجه شدم نازنین جان قصد داره تاپیک فرهنگی بذاره 

من هم که میدونید جدیدا چالش میذارم و از محصولاتم هدیه میدم گفتم چه بهتر که در این تاپیک این اتفاق بیوفته که یه انگیزه و قدردانی کوچولو هم شده باشه 

و خودم این پیشنهاد رو دادم و نازنین جان قبول کرد

امیدوارم که بتونیم از اطلاعات هم دیگه استفاده کنیم❤️😍

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
قبلنا شعر می گفتی الان فیلسوف شدی  فک کنم 😐

در دو راهی از بُعدِ مکان حیرانم

یکی را تو در رویایی

دیگری را تو در دنیایی

در کدامین بُعد به تو خواهم رسید

بعد دنیا

یا

بعد رویا؟

حیرانم

..

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
1826

کیمیاگر

شازده کوچولو

رمان دختر گمشده هم خوبه نمیدونم ترجمش هست یا ن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

و اينا

من اکثرا کتابهای زبان و حقوقی میخونم 

چون فقط اینا پیدا میشه خونمون😬

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم تا تو بغل بگیرمت 😍این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔

و اينا