1507
1482
عنوان

❌🛑چندتا كاربر با سواد و فرهنگي داريم؟🛑❌nazaniiin

| مشاهده متن کامل بحث + 26122 بازدید | 2158 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

در حدود ۴۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره اتا آبماربوده،  ۳۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره ثعبان ...

تو اهل شعر هستي اگه كتاب و شعر داري بزار

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1473

ورود افراد مشكل دار از لحاظ فكري و فرهنگي ممنوع

ورود ممنوعه که. 

مجموعه کتابهای خاطرات یک چلمنگ

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
نازنین من کتابام درسیه اکثرا اخه   یبار نشد جایزه ببریم تفففف

آخه واسه این بی مصرفام جایزه میدن😢😢😢

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
صد دفع گفتم نزار این عکستو چشمت میزنن    

😁پاک میکنمش فقد میخواسم پز بدم

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
1432

دوستان من به توضیحی بدم 

من متوجه شدم نازنین جان قصد داره تاپیک فرهنگی بذاره 

من هم که میدونید جدیدا چالش میذارم و از محصولاتم هدیه میدم گفتم چه بهتر که در این تاپیک این اتفاق بیوفته که یه انگیزه و قدردانی کوچولو هم شده باشه 

و خودم این پیشنهاد رو دادم و نازنین جان قبول کرد

امیدوارم که بتونیم از اطلاعات هم دیگه استفاده کنیم❤️😍

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
قبلنا شعر می گفتی الان فیلسوف شدی  فک کنم 😐

در دو راهی از بُعدِ مکان حیرانم

یکی را تو در رویایی

دیگری را تو در دنیایی

در کدامین بُعد به تو خواهم رسید

بعد دنیا

یا

بعد رویا؟

حیرانم

..

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
1403

کیمیاگر

شازده کوچولو

رمان دختر گمشده هم خوبه نمیدونم ترجمش هست یا ن

??WHY SO SERIOUS BOY??☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من اکثرا کتابهای زبان و حقوقی میخونم 

چون فقط اینا پیدا میشه خونمون😬

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
1508