1464
1411

سلام🌹

واضحه كسايي كه كتاب ميخونن و اهل كتاب هستن اصولا آدماي عميق فهيم و نوع ديدشون به مسائل گسترده تر و روابط عمومي بالاتر بهتر و..... دارن نسبت به بقيه

و چون ني ني سايت متاسفانه شده يه سايت سطحي با موضوعات و دغدغه هاي ناچيز و پيش پا افتاده ميخوايم توو اين تاپيك مفيد و آموزنده كه مفهوم و هدف اصليش كتاب و كتابخواني هستش دور هم باشيم

تا بتونيم كتابايي ك خونديم بهم معرفي كنيم و براي هركسي كه مشكل خاصي تو زندگيش داره ك تصور ميكنيم با كمك كتاب ميتونه اون مشكل رو مديريت كنه بهش پيشنهاد بديم

📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

حالا ميخوايم كتابايي ك خوندين معرفي كنين عكسشونو بزارين

و براي اينكه تاپيك انگيزشي باشه به ٢ نفر از كسايي كه كتاب بيشتري خوندن و اطلاعات بالاتري دارن از محصولات هانان به قيمت ٦٠ هزار تومان به انتخاب خودشون :((ميوه خشك يا لواشك خالص و يا عسل و زعفرون)) هديه بگيرن

از اين آيدي و شماره👇🏻

@khanemivekhoshk

09157112469

با تشكر از :

@_بانوووو_75    

بابت هديه عالي و خوبش براي دوستان كتاب خون و فرهنگيمون

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

حالا نوبت ميرسه به عكس كتاب ها و كتابخونمون تا ببينيم كي ميتونه جايزه تاپيكمونو ببره😁😁😁

خودمم ميزارم

اگه دوستان كتاب خون دارين منشن كنين بياد دور هم باشيم

🛑يه دور همي خاص ومثبت🛑

🚫ورود افراد مشكل دار از لحاظ فكري و فرهنگي ممنوع🚫

دوستان عزيز بياين😘

@_nilay    

@پرنسا۷۱    

@mamaneamirjoon    

@chaqaloo  

📕پيشاپيش بابت اشتباه تايپي يا ادبي پوزش 📕

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

منم رمان زیاد خوندم

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

نازنین توام؟😂😂

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

ای جووونم  نازنین جون خودت باید برنده هارو مشخص کنی ها من نمیرسم کلش رو بخونم

باشه عزيزم با كمك و همكاري مشخص ميكنيم😁😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1436

در حدود ۴۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره اتا آبماربوده،  ۳۰۰۰ سال پیش ستاره قطبی ستاره ثعبان، 16500 سال پیش ستاره دلتای ماکیان، و در سال ۱۴۰۰۰ میلادی ستارهٔ قطبی ستارهٔ نسر واقع میشه.

که وارسته از گشتاور کهکشانه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من سعی میکنم اصولا کتاب بخونم و قدیما عااااشق رمان بودم و خیلی میخوندم بنظرم رمان کوری عااااالی بود

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

در مورد هر چیزی هم که سوال داشتید رپیلای کنید اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1449
نازنین توام؟😂😂

هدف اصلي كتاب هستش عزيزم

ولي جايزه رو هم گذاشتيم براي انگيزه كاربرا😁

این منو کتاباهم یهویی😎😎😎

عکسمم تو نت هست خودم گذاشتم😎

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
1474
عکس کتابمونم بدیم؟

اره عزيزم

ولي تعداد كتاباتونو خودتون مشخص كنين ك زمان زيادي صرف شمردن نشه

و البته يادتون باشه

يه توضيح مختصر راجب محتواي كتاب هم بدين

هدف اصلي كتاب هستش عزيزم ولي جايزه رو هم گذاشتيم براي انگيزه كاربرا😁

اوهوم

اره😂

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1331