1608
1609
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399909 بازدید | 64093 پست
اره دیگه همین کار را میکنم😆😆😆😆 دو هفته رفتم تثبیت بعدش دیگه موندم رو همون 60 دیگه 😆😆😆😆😆

تو تثبیت چیکار میکنی که ثابت‌میمونی؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
سلام بله عزیزم کاذب نشون میده

مرسی عزیزم.پس وزن این هفته من دقیق نیست ینی؟چون خوب سایز کم کردم مانتوهام خیلی گشاد شده اما وزنم نشون نمیده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...کاهش وزن با تاپیک بامداد خمار عزیز.وزن شروع ۸۶،۹۵۰...وزن الان ۷۸،۵۰۰...وزن هدف اول ۷۵...هدف دوم ۷۰...من میتونم میدونم🙋‍♀️

بچه ها ببخشید من اشتباه کردم گفتم ۱.۳۰۰

۱.۱۰۰  کاهش داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

سلام زیبا خوبی؟  میگم من الان وزن کردم خودمو بعد صبحونه و خرت وپرت خوردن 74.500 نشون میداد خ ...

سلام عشقم....چقد خوب وزنت کم شده😍😍😍

میشی گروه ۲ عزیزم

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
کاهشت مبااااارک😍😍😍من این هفته۴۰۰تا کاهش داشتم. ۶۲۸۰۰شدم

مرسی عزیزم🌹🌹

کاهش توام مبارک چیزی نمونده تا دهه پنجاه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
1613
مرسی عزیزم.پس وزن این هفته من دقیق نیست ینی؟چون خوب سایز کم کردم مانتوهام خیلی گشاد شده اما وزنم نشو ...

اره شکمت سینت ورم داره ک بله دقیق نیس کاذب بالاتر نشون داده وزنتو❤

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
خدا را شکر عزیزم ایشالا همین حور هی بهتر میشه احتیاح دیگه به بستری پیدا نمیکنه

انشالله عزیزم😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙

سلااااام صبح بخیر بچه ها دیشب شب دوم رژیمم بود اما هز کالری مجازم صدتا بیشتر مصرف گردم تازه کلییییم گرسنگی کشیدم 😖😖😖امروز بهتر شروع کردم و تا الان ۲۵۰ تا خوردم 

ایشالله امروز دقیق ببندم و عادت کنم زودتررب رژیم 😑

شروع رژیم ۲۱ اذر ۹۸ وزن اولیه ۶۱ هدف اول ۵۸ هدف نهایی ۵۳
شکوه گلنوشو چطوری میخوابونی کی میخوابونیش من محیا دهنمو سرویس کرده حسابی تا دیروز صبحا ۱۰ بیدار می ...

اخی عزیزم😂😂😂😂😂😂

گلنوش یه وعده خواب عصر حتما باید داشته باشه اگه نخوابه شب مثلا 7 میخوابه تا نه بعد دیگه بیداره تا دو سه .

من صب ها را میزارم بخوابه تا ده نیم و یازده میخوابه 

بعد دیگه بیداره تا 4.

4تا 5 نیم میخوابه .

شبا هم زودتر از 12 نمی خوابه متاسفانه.

البته خودمون چون تا 12بیداریم گلنوش هم پا به پای ما بیدار میمونه.

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب
1432
سلام عشقم....چقد خوب وزنت کم شده😍😍😍 میشی گروه ۲ عزیزم

😍😍😍😍😍

مرسی که گفتی کدوم گروهم

بعد عکسمو چطوری انتخاب کنم؟ 

حالا نازگل شیرشو بخوره بخوابونمش برم سایزمم بگیرم ببینم با آخرین سایزام چقدر فرق کردم

زیرگروه آبی. چالش 77 روزه تا عید. تا عید حتما به هدفم میرسم. وزن فعلی 74==>73.550. وزن هدف تا عید 69من مادر یک دختر 3ماهه خوشگلم😍❤️و همینطور خیلی با اراده ام💪💪💪میخوام یک مادر خوش اندام باشم💪💪💪
ن تازه شدم ۷۱.۶۰۰

خوب چیزی نمونده 

خداروشکر فک کنم از استاپ دراومدی😍😍😍

هفته دیگه کاهشت بیشتره🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3615054/خانومایی-که-راجب-واریکوسل-اطلاعات-یا-تجربه-دارن-کم

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون بیاینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
بچه ها ببخشید من اشتباه کردم گفتم ۱.۳۰۰ ۱.۱۰۰  کاهش داشتم

واااو مبااارکه عزیزم خیلی خوبه 

خووش بحالتون 

واقعا یک هفته رعایت کنیم رژیم و یک کیلو کم میکنیم؟؟ امروز روز سومه رژیمم😑

تورو خدا به منم انگیزه بدین لاغر کنم اصلا نمیتونم همش میگم از فردا شروع میکنم بازم نا امیدم بهم کمک کنین

گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900هدف اول 75هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
1601

بچها من الان روز ۶ پریودیمه وزن کنم یا نه؟خونریزی ندارم شاید ی لک مثلا ولی دلدردای پریودی رو دارم ی ذره 

سایز چطور بگیرم؟احساس میکنم شکمم ورم داره

گروه آبی بامدادخمار (چالش لاغری تا عید) :وزن اولیه: ۷۷ ، وزن هدف:۶۴ , وزن فعلی : ۷۴۱۰۰  قد ۱۶۴      (هدف اول ۶۷)                            اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘میشه دعا کنید خونه ی بابام فروش بره و مامانم ب ارزوش ک خونه ی نو و راحت داشتنه برسه لطفا 😔😘
اخی عزیزم😂😂😂😂😂😂 گلنوش یه وعده خواب عصر حتما باید داشته باشه اگه نخوابه شب مثلا 7 میخوابه تا ن ...

من شوهرم که شبا میاد خیلی خسته ست وما باید باهاش بریم‌بخوابیم میگه خوابم نمیبره از یه طرف ۱۰باید بریم رو تخت اون سریع میخوابه محیا ۳ساعت رو سر من راه میره میشینه‌ تا خوابش‌ببره اخرشم باید بذارمش روپام

وقتیم‌نرم تو رخت خواب صبح شوهرم هی میگه چرا دیشب نیمدی حالا فکر میکنه من نخواستم بیام‌ بچه نمیذاره😢🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

دولیوان آب ولرم خوردم 

ص..نان گندم ۶۰گ+پنیر16 گرم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۷۲😌👌وزن هدف ۷۰ 👏👏🥳🥳💪👍

سلام دوستان صبح بخیر 

منم از امروز دوباره شروع کردم 

وزنم۶۴ 😔😔😔

انشالله بتونم 

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی ۶۵👈۶۴٫۹۰۰ 👈۶۳٫۸۰۰👈۶۳٫۱۰۰💚وزن هدف ۵۸💪💪💪
سلام دوستان صبح بخیر  منم از امروز دوباره شروع کردم  وزنم۶۴ 😔😔😔 انشالله بتونم

سلام 

صبح بخیر ایشالله موفق باشی 

منم دوسه روزه شروع کردم با وزن ۶۱...

1578