1600
1541
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399437 بازدید | 64093 پست
اتفاقا الان يه سيب با ليمو شيرين خوردم كالريم يكم پرتر شه اخر شبم شير ميخوام بخورم  يهو نميتون ...

ن عزیزم ماه اول میتونی فست نگیری یا اگه میخوای بگیری با ۷۰۰ تاهم میتونی ببندی

توضیحات صفحه اول حتما حتما با دقت بخون

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
ممنون گلم متوجه شدم😘😘😘

خواهش میکنم گلم🌺🌹

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
خانوم گلا بگین ببینم آزادی شب چله شامل منم میشه?😳😫😅من تواین چالش 7کیلو کم کردم😊😋😜

میشه عزیزم

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ن عزیزم ماه اول میتونی فست نگیری یا اگه میخوای بگیری با ۷۰۰ تاهم میتونی ببندی توضیحات صفحه اول حتما ...

اخه من ٢ ماهو خورده ايه رژيمم يكي دوبار فست گرفتم واسه همين سختم نيست ديگه

🎀تاپيك بامدادخمار🎀💙💙گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦.400)وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽 چالش لاغري تا عيد🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👟👗🥙🥦🥒🤸🏻‍♀️🧘‍♀️🎭⏳🎀🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️
ن عزیزم اون رژیم شوک هست..ک واسه کسایی ک ب مدت طولانی استوپ هستن شوک بعد چالش نیس گلم شما شب یلدا ...

خود الهه گفت بعدش شوک بگیرین عزیزم

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب
1546
ن عزیزم اون رژیم شوک هست..ک واسه کسایی ک ب مدت طولانی استوپ هستن شوک بعد چالش نیس گلم شما شب یلدا ...

ببین

با سلام خدمت هم گروهی های با اراده . یه سوال داشتم ممکنه که کمکم کنید ؟ یک لیوان شیر محلی گاو چند کا ...

عزیزم شیر محلی چون چرب تره، شیر پرچرب حساب کن تو کالری شمارت

سلام خانوم گلا شب بخير

منم ميخوام وزن كم كنم ولى دانشجوام و وقتم خيلى محدوده نميرسم برم باشگاه يا كالرى شمارى كنم🙁

گفتم بيام اينجا ازتون انگيزه بگيرم😍

دكمه ى لايك پستاى من خار داره ، نزنيد روش😒🤚 كاربر قديمى ام ، این شونصدمين كاربريمه (گفتم شايد امتياز اين مرحله رو از دست بدم😕) 
اخه من ٢ ماهو خورده ايه رژيمم يكي دوبار فست گرفتم واسه همين سختم نيست ديگه

خب نگفته بودی تو پستت ک قبلن رزیم بودی..گفتی روز اول ک باشما هستم ..ب خاطر این گفتم میتوتی نگیری

پس اگه قبلن رژیم داشتی بله میتونی فست رو بگیری عزیزم

8
خود الهه گفت بعدش شوک بگیرین عزیزم

عه راست میگی؟اخه منم ی بار ازش پرسیدم واسه شب یلدا چیزی درباره شوک نگفت الهه

آخییییییس امروز فست بودهه،، من تازه اومدم نمیدونستم😢😢😢😢😢😢😢چقدم امروز خوردم😁😁😁😁

💙گروه آبی💙، وزن شروع:۵. ۷۴، وزن فعلی:۹۰۰. ۷۰، 👈۷۱٫۱۰۰، 👈۷۰٫۳۰۰، وزن هدف: ۶۰،،، قد: ۱۶۸،،، همراه با الهه جان و زیبا جان💙💙برا اینکه خدا ب منم نی نی سالم و صالح بده دعا کنین مامانا... خسته شدم از انتظار✨🌼🌸
خب نگفته بودی تو پستت ک قبلن رزیم بودی..گفتی روز اول ک باشما هستم ..ب خاطر این گفتم میتوتی نگیری پس ...

💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽🙈🙈🙈🙈

🎀تاپيك بامدادخمار🎀💙💙گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦.400)وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽 چالش لاغري تا عيد🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👟👗🥙🥦🥒🤸🏻‍♀️🧘‍♀️🎭⏳🎀🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️
ببین

عه من ندیدم این پست خوب شد بهم گفتی شکوه جون..البته من ک جرات آزاد خوردن ندارم🤣🤣

1563
واقعا?ممنون زیبا جونم بعد منظورالهه جون از شوک بعدش همینه یعنی اگه اون شبو آزاد خوردیم روزبعدش فست ...

زهرا جون ببخشید عزیزم من پست الهه رو ندیده بودم واسه شوک بعد از شب یلدا🙏🙏🙏ببخشید عزیزم

سلام خانوم گلا شب بخير منم ميخوام وزن كم كنم ولى دانشجوام و وقتم خيلى محدوده نميرسم برم باشگاه يا ك ...

خوش اومدی عزیزم❤🌺توضیحات صفحه اول کامل و با دقت بخون و با ماشروع کن

موفق باشی گلم🌺

خوش اومدی عزیزم❤🌺توضیحات صفحه اول کامل و با دقت بخون و با ماشروع کن موفق باشی گلم🌺

ممنون عزيزم ، حتمااا ❤️ 

دكمه ى لايك پستاى من خار داره ، نزنيد روش😒🤚 كاربر قديمى ام ، این شونصدمين كاربريمه (گفتم شايد امتياز اين مرحله رو از دست بدم😕) 
آها ممنون عزیزم  با ۱۳۰۰ شروع کنم چاق نمیشم هفته اول  ؟؟

نه عزیزم طبق روش تاپیک پیش بری نتیجه میگیری مطمن باش

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی ۶۵👈۶۴٫۹۰۰ 👈۶۳٫۸۰۰👈۶۳٫۱۰۰💚وزن هدف ۵۸💪💪💪
1547