1608
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399795 بازدید | 64093 پست

دولیوان دیگه آب خوردم تا الان شده 6لیوان 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۷۲😌👌وزن هدف ۷۰ 👏👏🥳🥳💪👍
خخحخخ...بخدا راس میگی اون شکم صافی که من دیدم آدم حیفش میاد خرابش کنه ولی عزیزم بچه خیلی شیرینه و ار ...

درسته شيرينه اما نميخوام خودم رو تو شيريني غرق كنم😆😆

همين يكي رو خدا برام حفظ كنه بسه😍

كي گفته ما خانما همش بايد در حال زاييدن باشيم😲

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

سلام عزیزم قربونت اره خیلی سخت بود هنوزم مادربزرگم خاله هام میگن الان دیگه خوبی اگه ادامه بدی بازم‌ز ...

اره اطرافيان منم همش ميگن بسه ديگه زشت شدي😡

1522
درسته شيرينه اما نميخوام خودم رو تو شيريني غرق كنم😆😆 همين يكي رو خدا برام حفظ كنه بسه😍 كي گفته ...

🤣🤣🤣👍

خدا حفظش کنه برات 

اینم هست😊👌

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۷۲😌👌وزن هدف ۷۰ 👏👏🥳🥳💪👍
سلام عزیزم فرنی خب چاق کنندس عزیزم..ولی بدون شکر باز بهتره مبتونی ب جای شکر هم عسل بریزی توش ک مفی ...

مرسی خوشگلم 

نه بدون شیرین کننده بود حتی عسلم نزدم 

یهو هوس کردم 

گروه قرمز                   وزن شروع ۷۷                                        وزن فعلی ۷۵                 وزن هدف ۵۰                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
8
منم همینجوری امممم...🤦‍♀️ فکر میکنندکه وزنم ۵۵ الی۵۶ هس😐

کلا رون و باسین توی تیپ و اندام نقش به سزایی داره خدایی🤪🤭

حالا انشاالله دوتاییمون به هدف های قشنگم ن میرسیم❤️🌹

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن هدف:45 کیلو انشاالله❤️💪🏼تیکرم برای هدفمه😎
دوستان من سینه هام خیلی بزرگ نبود از اول الان هم داره کوچیک میشه...... 😕 چکار کنم؟  شماها تو ...

@بامداد_خمار    ‍

@sepiiiiiideh    

@مامانجوجوبودم    

میشه کمکم کنین❤️🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها من میخوام ران و باسینم کوچیک بشه و هنوز کاااملا به هدفم نرسیدم یک روز در میون ورزش چربی سوزی و فرمدهی کار کنم یا بذارم وقتی کاااامل به هدفم رسیدم بعد فرمدهی هم کار کنم؟ 

@بامدادخمار    

@لاویا  

@عروسترکم    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسي عزيزم😍 باز چيكار كردي با خودت😲 اي جو گير

😞داشتم تمرین رقص میکردم

حرکتووو  که یاد گرفتمم.. خیلی با شدت انجانش دادم

الان دراز کشمم

کمرم تیر میکشهه😖

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1523
سلام بچهااااا من تازه اومدممم خیلی وقته رژیمم حدود ۲۴ کیلو کم کردم  تو امضام نوشتم الن اومدم ای ...

سلام،خوش اومدی

قوانین و نکات صفحه ی اول را بخون.. 

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
سلام به همگی با اجازتون منم از فردا با شما رژیمو شروع میکنم. وزنمو نمیدونم صفحه اولو خوندم فردا ...

امضای استاتر  را هم بخون

قد و وزنت را هم بزن تو امضات

کلا رون و باسین توی تیپ و اندام نقش به سزایی داره خدایی🤪🤭 حالا انشاالله دوتاییمون به هدف های قشنگ ...

ان شاالله

عزیزم این چالشی که هر سه سطحشو انجام میدی قدرتی حساب میشه یا فرم دهی؟ قدرتی چه فرقی با فرم دهی داره ...

قدرتي همون فرمدهي ب نظرم😆

چربيسوزي داريم و فرم دهي 

فرم دهي بيشتر با وزنس

1611