1542
1480
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 399069 بازدید | 64093 پست
میشه یکی به من بگه این گروه سبزو نارنجی که زدید چیه جدولش کجاست؟

امضای استارتر رو بخون عزیزم

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
به امید خدا زود به هدفت میرسی دیگه چیزیم نمونده من چون شیر میدم به بچم خیلی احساس ضعف میکردم آخرشب ...

اره خداروشکر چیزی نمونده فقط پنج کیلو  اینا مونده🤩🤗پس واقعاااا افرین بهت

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

موهام لخته😢😢😢😢

واسه موهای لخت ، این مدل خوب درنمیادش🙁 

یعنی کوتاه میشه ولی این فرمی واینمیسته....همش ول میشه میاد پایین...

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
واسه موهای لخت ، این مدل خوب درنمیادش🙁  یعنی کوتاه میشه ولی این فرمی واینمیسته....همش و ...

پس چ کنم؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
1546
آفرین سمیه👏👏👏👏👏عالیه دختر سوزیده هات همینه ک باربی دیگه🤩❤

ملسی جگرررر طلااا😘😘😘

وزنم بشه ۵۰ دیگه رستگاار میشممم🤤🤤🤤 

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
 ملسی جگرررر طلااا😘😘😘 وزنم بشه ۵۰ دیگه رستگاار میشممم🤤🤤🤤 

تو اینی بگی پس من باید بگم بشم ۴۵😁😳😳

ولی خدایی من ۵۵ بشم عالی میشم..بعد رو شکم‌خیلی کار میکنم..دوتازایمان داشتم بالاخره😉😉

سمیه راستی من ۵ الی ۶ کیلو مونده تاهدفم..ب نظرت بازم صورتم لاعر میشه؟؟

پس چ کنم؟

یه مدل موی دیگه انتخاب کن

اون عکس  اولی هم قشنگههه، فقط یه سایز بیشتر کوتاهترش کن از توی عکس..اون تیکه پایینش را کلا کوتاه کن..

اینجوری

اینم قشنگه

یه مدل موی دیگه انتخاب کن اون عکس  اولی هم قشنگههه، فقط یه سایز بیشتر کوتاهترش ک ...

مرسی جیگرم دلمم نمیاد ولی موخوره گرفته

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی: ۶۴ 🔓🔓وزن هدف:52 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
1432
تو اینی بگی پس من باید بگم بشم ۴۵😁😳😳 ولی خدایی من ۵۵ بشم عالی میشم..بعد رو شکم‌خیلی کار میکنم..د ...

اره بابا

هر ۵ الی ۶ کیلوو

قشنگ لاغری واضح میشههه توی کل بدن

امااا

البته به اینم بستگی داره که بعضیاا  سریع از صورت لاغر میشنااا..

من خودم تازه بعد از ۱۱ کیلو یه نمونه بگی نگی خیلییییییییی کم،، لاغر شده صورتم،، خیلیییی کم🤦‍♀️ شاید یکی ببینه نفهمههه...

مرسی جیگرم دلمم نمیاد ولی موخوره گرفته 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پس فقط سراشوو بزن و خیلی کوتاه نکن...

از مدل سری اولااا هم فرستادم، اونا هم خوبه چون‌ بلندتر هستن

موهات تا کجات هس؟؟؟

سلام بی معرفتای گل😃

الهه نترکید؟؟؟ @بامدادخمار    

چخبرااااا

من ک پیر شدم😕

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
کارمند بورس اصفهان . به من چه اخه 😌😌😌😌 باید برام بخره نه احه موتور که نداره که با موتور بره س ...

عزیزممم😍😍

حالا تو دعا کن بیاد،جا پارکشم میاد با خودش😊😍😚

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیام😍    📌گروه نارنجی📌   وزن شروع چالش: ۷۹🙈    وزن کنونی؛۷۶     هدف اول: ۷۵🔒      هدف دوم: ۷۲🔒      هدف سوم: ۶۹🔒.       فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
@نگاراصلانی   نگارکجایی باز غیبت زد؟ @zizigolo74   فرخنده جونم کجایی نی نی خوبه؟چ خب ...

سلام خوشگلم.گرفتار شدم با این فسقل.

تبش قطع شده حالا سرما خورده و نق و نقو شده😢

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
1537
 ملسی جگرررر طلااا😘😘😘 وزنم بشه ۵۰ دیگه رستگاار میشممم🤤🤤🤤 

امیدوارم به ۵۰ دیگه راضی بشییی😡😡😡

چطوری سمیه خانومی؟؟😍😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیام😍    📌گروه نارنجی📌   وزن شروع چالش: ۷۹🙈    وزن کنونی؛۷۶     هدف اول: ۷۵🔒      هدف دوم: ۷۲🔒      هدف سوم: ۶۹🔒.       فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
سلام خوشگلم.گرفتار شدم با این فسقل. تبش قطع شده حالا سرما خورده و نق و نقو شده😢

خوبی نگار؟؟

بمیرم تو هم مریض شده نی نیت؟؟

من بچه هام جفت سرفه میکنن پدرم دراومده😥😥😥

ههههههههه  میدونی گلم قضیه داره این خیار سبز گفتن من  من به خربزه میگیم خیار  به خ ...

چه جالب،واقعا به خربزه میگید خیار؟؟

خوبی نگار؟؟ بمیرم تو هم مریض شده نی نیت؟؟ من بچه هام جفت سرفه میکنن پدرم دراومده😥😥😥

فداتشم.دیگه فِسه همه جام در رفته.همش بم آویزونه😢

خدانکنه گلم.اینم سرماخورده شدید آب همه وریش آویزونه.دارو هم نمیخوره دیگه قوز بالا قوز.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

سلام شب بیداران عزیز صبحتون بخیر روز فستتون به شادی ونیکی بعد از دو روز مهمون داری وقت کردم بیام سایت.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
1579