1676
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 404031 بازدید | 64093 پست
سلااام مهسا خانم🤗🤗🤗چه ربطی داره مهسااا مگه حتما باید رقیب داشته باشی بیا و دوباره شروع کن عزیزم ...

رقیب انگیزه بیشتری بهم میده

البته رژیم هستمااااا

بهت که گفتم من یکشنبه ها نمیتونم وزن کنم برا همین پنج شنبه وزن میکنم و یکشنبه اعلام می‌کنم.... این هفته کاهشم خوب بوده 😍😍

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی قد 166.وزن اولیه 76 ↩️وزن فعلی 69/300↩️
سلام مینا جون خوبی؟  آره دیگه نازگل همه وقتمو پر کرده فسقل خانوم😍😍 چند روز پیشم دهمین سالگ ...

ممنونم آجی جونم🤗🤗مبارکه عزیزم تبریک میگم

نازگل بوس کن از طرف من حتماااااا😘😘😘

من تاریخ آن شبی را 🖤🖤که از عمق وجود گریستم ، دقیق به خاطر سپرده ام.....نه برای آن شب...بلکه برای آن صبح.....برای آدم دیگری ک روز بعد به آن تبدیل شده بودم🖤🖤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

رقیب انگیزه بیشتری بهم میده البته رژیم هستمااااا بهت که گفتم من یکشنبه ها نمیتونم وزن کنم برا همین ...

پس آفرین بهت عزیزم👏👏👏👏

من تاریخ آن شبی را 🖤🖤که از عمق وجود گریستم ، دقیق به خاطر سپرده ام.....نه برای آن شب...بلکه برای آن صبح.....برای آدم دیگری ک روز بعد به آن تبدیل شده بودم🖤🖤
سلام عشقا خوبید❤ببخشید منو همسری صبح زدیم ب کوه و کمر😁😂جاتوت خالی عصرم دارم میرم خرید تا الانم بدو ...

وای من عاشق کوهنوردی هستم خوش بگذره عزیزم 😍😍😍

بچه ها رو چیکار کردی😊 واقعا کوهنوردی عالیه من عاشق اون موقع هستم که میرسی بالای کوه پایین نگاه میکنی و میگی تونستم تمومش کردم 😁دلم کوهنوردی خواست😯

زندگی زیباست ای زیبا پسند                                           زنده اندیشان به زیبایی رسند              آنقدر زیباست این بی بازگشت                                            کز برایش میتوان از جان گذشت 
1677
خانمها عاشقتونم 😍😍😍 من یه شلوار گرفتم سایز 42 گذاشتم برای انگیزه گرفتم الان پرو کردم  باورم ...

چقد خوب😯😀😀😀😀😀😀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:وزن شروع۷۶/۴۰۰ـــــ۷۴.۴۰۰ــــ۷۳.۳۰۰ــــ۷۲.۲۰۰😀       ___۷۲____ ۷۱/۶۰۰                                                                                                                                              
چقد خوب😯😀😀😀😀😀😀

مرسی عزیزم انشالله تا شب یلدا دهه شصت بشم😉

زندگی زیباست ای زیبا پسند                                           زنده اندیشان به زیبایی رسند              آنقدر زیباست این بی بازگشت                                            کز برایش میتوان از جان گذشت 
خانمها عاشقتونم 😍😍😍 من یه شلوار گرفتم سایز 42 گذاشتم برای انگیزه گرفتم الان پرو کردم  باورم ...

اخی😍😍مبارکه

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              

سلام منم میخوام رژیم بگیرم

۱۶۴قد

۷۴وزن

میخوام بشم۶۰کیلو

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
1665
میشه منم راهنمایی کنید خیلی نا امید شدم از خودم بدم میاد😐😣😢

خوش اومدی گلم❤❤توضیحات صفحه اول بخون ب همراه امضای استارتر

سوالی داشتی بپرس

سلام منم میخوام رژیم بگیرم ۱۶۴قد ۷۴وزن میخوام بشم۶۰کیلو

سلام عزیزم خوش اومدی

توضیحات صفحه اول بخون ب همراه امضای استارتر.بعد هر سوالی داشتی بپرس

سلام منم میخوام رژیم بگیرم ۱۶۴قد ۷۴وزن میخوام بشم۶۰کیلو

صدف نهلت بهت🙁🙁🙁چرا چاق شدی؟چرا هی تاپیکو ول میکنی میری حاجی حاجی مکه؟

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
سلام عزیزم خوش اومدی توضیحات صفحه اول بخون ب همراه امضای استارتر.بعد هر سوالی داشتی بپرس

عشقم متوجه شدم همرو

فقط این گروه رنگا چیه؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
 وای من عاشق کوهنوردی هستم خوش بگذره عزیزم 😍😍😍 بچه ها رو چیکار کردی😊 واقعا کوهنوردی عالیه ...

پسرم خونه مامانم بودش😂😐

اره خیلی خوب بود خصوصا اول صبح کلی حال کردم شوهرم میگفت نمیدونستم انقد دوس داری از خیلی وقت میش میاوردمت اخه خودش هرجمعه میره

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
صدف نهلت بهت🙁🙁🙁چرا چاق شدی؟چرا هی تاپیکو ول میکنی میری حاجی حاجی مکه؟

الان اومدم ک بمونم قوووله شرف فقط قضیه تاپیک استارتر چیه

آخ آخ😋😋😋😋😋زیبا من ی روز ب عنرم مونده باشه این سه تا رو میخورم و تست میکنم ببین چه مزه ای مارچو ...

اره😂😂😂حالا مینا من اینجور چیزارو ک تاحالا امتحان نکردم اصلا دوس ندارم امتحان کنم میگم مریض پریض نشم😂😂😂😂

الان اومدم ک بمونم قوووله شرف فقط قضیه تاپیک استارتر چیه

بقران بریا🙁🙁🙁

امضای بامداد و بخون نوشته اونجا متوجه میشی

عزیزم منم راهنمایی میکنی رژیممو همچنان دارم درکنارش ورزشم تو خونه بود رفتم باشگاه  ثبتنام کردم ...

سلام عزیزم❤

خب باید بدونی تو رژیم چیا خوردی و چیکار کردی؟چون اولین قدم کاهش وزن همون رژیم و تغدیه سالمه ورزش فقط مکملشه

ایروبیک هوازیه باید تو خونه ورزش های قدرتی هم انجام بدی مثلا اگه کلا نیم ساعت ورزش میکنی ۲۰ دقیقه قدرتی باشه ۱۰ دقیقه هوازی !اینطوری بیشتر کاهش داری و علاوه بر اون سایزتم کم میشه.قدرتی ها مث دراز نشست انواع پلانک کرانج و دمبل و اینا

بقران بریا🙁🙁🙁 امضای بامداد و بخون نوشته اونجا متوجه میشی

بخدا نمیرم الانم دارم حلقه میزنم

کجاس؟

1645