1464
1520
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 353421 بازدید | 58540 پست
فر ا میخوام سوپ سبزیجات درست کنم چه جوریه طرز تهیه ش که خوشمزه بشه. تا حالا درست نکردم @عروسترکم ‍ ...

عزیزم من عدس و کرفس میریزم تو سوپ جو خیلی خوشمزست

منم امروز ناهار میخوام سوپ جو درست کنم ولی توش میخوام یه تیکه مرغ بندازم

فک کنم کالری بالایی داشته باشه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:54من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ 69❤68❤67.700❤تیکر رسیدن به هدفمه😍چیزی تا 54 شدن نمونده😍😍😍💪
سلام گلم  توضیحات صفحه ی اول قسمت نمونه برنامه غذایی رو بخون  هفته ای یک کیلو کاهش برای ...

من اگر هفته ای یک کیلو لاغر شم خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم همش فکر میکنم نکنه لاغریم بیشتر طول بکشن و تا عید نتونم یه خورده از این حجم چربی کم کنم .راستش دیگه تصمیم داشتم برای لاغریم نذر کنم 😅😅😅که با اینجا آشنا شدم.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سلام خوبید صبحتون بخیر 

فقط عشق میکنید چه سحر خیز شدم😆

صبحانه 30 گرم بربری+1 عدد تخم مرغ نیمرو کم روغن+1قاشق چای خوری رب+ چایی تلخ

کالری 188

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:54من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ 69❤68❤67.700❤تیکر رسیدن به هدفمه😍چیزی تا 54 شدن نمونده😍😍😍💪
من اگر هفته ای یک کیلو لاغر شم خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم همش فکر میکنم نکنه لاغریم بیشتر طول بکشن ...

سلام عزیزم خوبی؟منم مثل تو ترس دارم ولی برای ماهایی ک قصد لاغر شدن داری هفته 700 گرمم باز جای شکر داره.من این ماه کاهشم فوق العاده کم بوده حالا نمیدونم بخاطر مصرف ال دیه یا چیزای دیگه.ولی مطمئن باش تا عید هم به هدفمون میرسیم هم چربیامون اب میشه

لاغری لذت بخشه فقط نباید شکست بخوری همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
سلام عزیزم خوبی؟منم مثل تو ترس دارم ولی برای ماهایی ک قصد لاغر شدن داری هفته 700 گرمم باز جای شکر دا ...

سلام 😘😘😘 ممنون پس مثل منم پیدا میشه گفتم شاید خودم تنهام که میترسم لاغر نشم. راستش الان چند روزه رژیمو شروع کردم یه ذره ها با برنج مشکل دارم برنجو که میبینما دلم ضعف میره برا دخترم میپزم نمیتونم بهش ناخنک نزنم فقط تو این هفته دو روز نتونستم بخورم بقیه روزا خوردم اما خیلی خیلی کم در حد ۴یا ۵ قاشق. خدا کنه بر برنج فائق بیام حالا برا همینم میگم نکنه من نتونم .خلاصه دشمن درجه یک لاغریم برنج. قبلا روزی یک پیمانه پلوپز برنج برا خودم میپختم فکر کنم تو این هفته یه پیشرفت جزئی داشتم فقط

درووووغ نگو😆😆😆😆😆 مث من انقد خوب شده بودم😭 (البته نسبت ب الانما وگرنه تپل بودم ولی باز خیلی سای ...

بخدااااا😥😥

وای نگو منم خیییلی خوب شده بودم😭😭

خاک بر سرم نگو توروخدا،با دومی میشه یه جوری کنار اومد اما با سومی دیگه نهههه😫😫

تو هم اینجا کم کردی؟؟یا خودت رژیم گرفته بودی؟؟😁بچه هم داشتی؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر هدف😍منم میتونم😊💪.........♥خدایا،مواظبِ کوچولوهام باش♥
اینم‌گزارش امشب من🤗🤗 گزارش#   @مامانجوجوبودم     @radvin_70     ...

عالیه عزیزم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
ببخشیدا گوشیتونا بچرخونید وببینید هرکار کردم نشد از اون وری بیاد

وای نازی جیگرشو😍😍😍

دخملی منم محیاست😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روزا کوتاه تامیاد گشنم بشه افطاره

قبول باشه مهدیه جون ،منو از دعات بی نصیب نزار محتاجم به دعات 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                     هدفهاتا۱۰/۱👈۵۹/۹.      تا۱۰/۸👈۵۹/۹.         تا۱۰/۱۵👈۵۹/۴.          تا۱۰/۲۲👈۵۸/۹.        تا۱۰/۲۹👈۵۸/۴.         تا۱۱/۶👈۵۷/۹.             تا۱۱/۱۳👈۵۷/۴.             تا۱۱/۲۰👈۵۶/۹.             تا ۱۱/۲۷👈۵۶/۴.               تا۱۲/۴👈۵۵/۹.         تا۱۲/۱۱👈۵۵/۴.                              تا۱۲/۱۸👈۵۴/۹🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉    
1334
سلام عزیزم خوبی؟منم مثل تو ترس دارم ولی برای ماهایی ک قصد لاغر شدن داری هفته 700 گرمم باز جای شکر دا ...

مصرف ال دی بی تاثیر نیس😣

منم یه ماه خوردم وزن اضاف کردم،نخوردم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂 منم دارم به جرگه جاری دارا میپیوندم😂😂😂 چند وقت دیگه ازش رونمایی میکنم😂😂😂😆😆😆

به به به میمنت و مبارکی.جاری خدایی هیجان زندگیه به نظر من .خوبه آدم جاری داشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪

منم از امروز شروع کردم 

خیلی تایپیک خوبیه

@بامدادخمار    

اما یه مشکلی دارم برنج نمیتونم بخورم کلا انگاری به خاطر حساسیتمه  بیشتر ترجیح میدم نون بخورم اما میدونم حذف کاملش ضرر داره 

دنیا دار مکافاته اما سعی کنیم غمامونو و غصه هامونو پخش نکنیم نزاریم رو دل دیگران غمامونو نگه دارم برا ی خودمون و شادی رو به دیگران هدیه بدیم چرا وقتی به دوستمون برسیم سریع ناله کنیم ؟میدونم سخته میدونم یه جایی باید تخلیه شیم اما یه اصل اساسی هست که میگن شادی ببخش تا شادی ببینی   اگه میدونی چه قدر برای یه نفر عزیزی پس این بار سنگینو از رو دلش بردار غمت غصت رنجت براش سنگینه عین من 😔برام سخته اما باشادی میخوام غصه و غمم رو بزارم رو دل خودم اخ که چه قدر سنگینه😑خدایا منو ببخش که غمم رو گزاشتم رو دل عزیزام ببخش که از غصه هام گفتم🙂از این به بعد نگهش میدارم واسه خودم خدایا تو باش رنجشو به جون میخرم                         دفتر خاطراتم ،دفتر اعتقادم شده یک دنیا زندگی ام                       روی صحبتم با همه نی نی سایتیا بود خصوصا دوستای خوبم که یک دنیا مدیونشونم ❤تنها کاری که ازم برمیاد اینه که برا ارامش و موفقیتتون دعا کنم همینو بس اما بدونین از ته دلم واستون دعا میکنم به مراد دلتون برسید خواهرای نی نی سایتیم اگه امضامو خوندید برا حل مشکل همه مشکل دارا و اینکه همه به حاجتشون برسن دعا کنید و صلوات بفرستید 🙏ان شاءالله خدا به دلای مهربونتون ارامش بده              
1474
عزیزم تو چه مدت ۲۶ کیلو کم شدی،؟رژیمت همین کالری شماری بود؟؟ورزش در چه حد داشتی؟

تقریبا تو هفت ماه که یکماه از این هفت ماه رو وزن ۶۳تثبیت بودم الانم سه هفتست رو وزن ۵۹/۹تثبیت کردم 

ورزشم اوایل پیاده روی ،بعد یه مدت حلقه ،الان هم یه سه ماهیی هست ورزش اصلا ندارم 

هر رژیمی گرفتم دو برابر برگشت سرجاش🙈رژیمم کالری شماری بوده وهست💪💪💪

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                     هدفهاتا۱۰/۱👈۵۹/۹.      تا۱۰/۸👈۵۹/۹.         تا۱۰/۱۵👈۵۹/۴.          تا۱۰/۲۲👈۵۸/۹.        تا۱۰/۲۹👈۵۸/۴.         تا۱۱/۶👈۵۷/۹.             تا۱۱/۱۳👈۵۷/۴.             تا۱۱/۲۰👈۵۶/۹.             تا ۱۱/۲۷👈۵۶/۴.               تا۱۲/۴👈۵۵/۹.         تا۱۲/۱۱👈۵۵/۴.                              تا۱۲/۱۸👈۵۴/۹🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉    
من اینو براساس تجربه میگم کدوخورشتی هم برای لاغری عالیه.بهتره بصورت خام خورده بشه.من خودم خوردمیکنم ...

ماست و کدو خورشتی رنده شده عالیه خیلی هم خوشمزش واسه بانوان عالیهه 

دنیا دار مکافاته اما سعی کنیم غمامونو و غصه هامونو پخش نکنیم نزاریم رو دل دیگران غمامونو نگه دارم برا ی خودمون و شادی رو به دیگران هدیه بدیم چرا وقتی به دوستمون برسیم سریع ناله کنیم ؟میدونم سخته میدونم یه جایی باید تخلیه شیم اما یه اصل اساسی هست که میگن شادی ببخش تا شادی ببینی   اگه میدونی چه قدر برای یه نفر عزیزی پس این بار سنگینو از رو دلش بردار غمت غصت رنجت براش سنگینه عین من 😔برام سخته اما باشادی میخوام غصه و غمم رو بزارم رو دل خودم اخ که چه قدر سنگینه😑خدایا منو ببخش که غمم رو گزاشتم رو دل عزیزام ببخش که از غصه هام گفتم🙂از این به بعد نگهش میدارم واسه خودم خدایا تو باش رنجشو به جون میخرم                         دفتر خاطراتم ،دفتر اعتقادم شده یک دنیا زندگی ام                       روی صحبتم با همه نی نی سایتیا بود خصوصا دوستای خوبم که یک دنیا مدیونشونم ❤تنها کاری که ازم برمیاد اینه که برا ارامش و موفقیتتون دعا کنم همینو بس اما بدونین از ته دلم واستون دعا میکنم به مراد دلتون برسید خواهرای نی نی سایتیم اگه امضامو خوندید برا حل مشکل همه مشکل دارا و اینکه همه به حاجتشون برسن دعا کنید و صلوات بفرستید 🙏ان شاءالله خدا به دلای مهربونتون ارامش بده              
وکیوم و😥😥😥😥😥😥

عی بابا .

@سمیه1396     بیا عزیزم یه بار دیگه وکیوم را توضیح بده 😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها از بهداشت میام.واکسن محیا جونو زدم😢😢😢

خودمم وزنیدم.دیوونه ها ترازوشونو گذاشته بودن تو سوووک دیوار چسبیده به چوب لباسی و دیوار،اصن نمیشد بری روش😣😣زوری خودمو هل دادم توش😁،اصن نمیشد صاف وایسی،دو سه بارم رفتم پایین و بالا،تهش نفهمیدم ۷۹ یا ۷۸😣😣فک کنم بین این دوتا بود😞😞انتظار بیشتری داشتم😞

اما همین که اضاف نکرده بودم خداروشکررررر😰😰😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم .حلقه فعلا درشرف خریدنم☺.اماچرخونک دارم روزی چند مین بایدتمرین کنم ؟

۱۰ مین تا ۱۵ مین بنظرم کافیه👌وزنا جقده؟حلقه ب کمر ام فرم میده لاغر میشه کمرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تاپیک ورزش     تاپیک وزن      جلوگیری از لاغری صورت           عکس رنگی پروفایل          علت کم نشدن وزن 
1514