1507
1482
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 299219 بازدید | 49455 پست
عزیزم من تقریبا وزن الانم مثله وزن اولیه شماست تو چه مدت به ۵۱ رسیدی؟؟

من کاهشم  یواش بوده....

تو ۶ ماه ،، ۱۲ کیلو کم کردم...

بدنا فرق میکنههه... مثلا 

استاتر عالیییی کم کرده ...تو ۴ ماه ونیم از ۷۵ رسیده به ۴۹🤤

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

امشب فستمو با کالری بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ بستم نتونستم درست حساب کنم چون هم ناهار هم شام به غذای دخترم ناخنک زدم😣😣 البته از خودم راضی بودم چون دومین بار فست گرفتم .همگی موفق باشین

من کاهشم  یواش بوده.... تو ۶ ماه ،، ۱۲ کیلو کم کردم... بدنا فرق میکنههه... مثلا  ...

شما با چه وزنی شروع به رژیم گرفتن کردین؟؟ شاید وزنتون بالا نبوده!! شاید وزن های بالا زودتر کم میکنن

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من کاهشم  یواش بوده.... تو ۶ ماه ،، ۱۲ کیلو کم کردم... بدنا فرق میکنههه... مثلا  ...

افرین بازم خوبه...طبق رژیم پیش رفتید؟؟یعنی هرروز رژیم بودید تو این ۶ ماه؟؟

کالری شماری😍شروع چالش ۹۸/۸/۱۸..وزن اولیه۶۴/۸۰۰ ..وزن فعلی ۶۳/۵۰۰  هدف اول:۶۱...هدف دوم:۵۸...هدف نهایی:۵۵...من میتوووووونم💪💪💪💪
سلام گزارش#  امروزم ناشتا= اب و سرکه سیب صبحانه = ۲ کف نان سنگک و پنیر و کمی کره میان وعد ...

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
1473
روش انجامشو از سطح۱ تا پیشرفته گذاشتم از کم شروع کنید میتونید  چند تا پست بالاتر رو ببین

مرسی عزیزم شنیدم هیچی مثل این واسه شکم تخت خوب نیست!

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

گزارش#  

صبحانه گردو+خرما+شیرکم چرب

ناهار: یه کف دست نون+یه سیب زمینی آبپزکوچیک

میانوعده:یه بلال کبابی

شام:ماهی کبابی+سالاد

کلا شد۶۰۰

صبحم پیاده روی کردم

@sepiiiiiideh    

@diba2baran    

@عروسترکم    

گروه آبی: وزن اولیه۶۷۷۰۰   هفته اول:۶۶۹۰۰ هفته دوم:۶۶۳۰۰ هفته سوم:۶۵۸۰۰ هدف😍۵۸😍دعاکنید به هدف برسم🙏

گزارش

صبحانه : چایی دارچین و یک قاشق عسل 

میان وعده :هویج

ناهار:سیب زمینی پخته خیلی کوچک و هویج پخته وبه اندازه نصف کف دست مرغ پخته و 5 عدد زیتون

میان وعده : چایی سبز دوبار هربار با پنج عدد مویز وسیب یک عدد

شام: سالاد کاهو وسیب و پرتقال 😋

تا نیم ساعت دیگه هم یه چای دارچین و یه قاشق عسل میخورم

کالری دریافتی ۴50 😀

ورزش ها

پروانه40 

طناب45

شنای دیوار 40

چالش های شکم و پهلو را انجام دادم 

پیاده روی تند 30 دقیقه

💪💪💪 ما می توانیم💪💪💪

💔💔💔 وزن اولیه 80💔💔💔                                  😢وزن فعلی 72/800 😢                                          👈👈👈😍وزن هدف 50😍👉👉👉  می دونم خواستن توانستنه❤❤❤💪💪💪من موفق میشم مطمئنم💪💪💪
1334

من ۵۱۰ تا کالری امروزم شد

ورزش چالش شکم‌۱۰ دقیقه 

حلقه ۱۰ دقیقه 

تردمیل ۴۰ دقیقه

🎁 تاپیک بامداد خمار🎁گروه قرمز:وزن اولیه ۸۶/۶۰۰❤     وزن کنونی۷۷/۵۰۰❤ وزن هدف ۷۳❤ به امید اینکه به خواسته ام برسم 
در حین انجام این حرکت نیز با رها سازی و انقباض مجدد عضلات شکم (بدون هواگیری و نفس کشیدن) می توانید ح ...

من در همه حالت بلدم ولی چربیا ک بیرون میمونن و داخل شکم نمیرن 

سوال ایا هنگام تردمیل زدن هم میتونیم وکیوم کنیم تاثیری داره یا ن

🎁 تاپیک بامداد خمار🎁گروه قرمز:وزن اولیه ۸۶/۶۰۰❤     وزن کنونی۷۷/۵۰۰❤ وزن هدف ۷۳❤ به امید اینکه به خواسته ام برسم 
سلام سلام خوبید؟ من تازه از اموزشگاه اومدم پاکسازی پوست هم یادگرفتم 😍😍😍😍

افرین عزیزم عالیه تو بهترین میشی

1403

بچه ها این عکس منه بازوهام رانم شکمم اضافه وزن داره از نیم رخ تمام رخ میزارم ببینیت

بخدا منم دوست دارم بخندم از ته دل بدون اینکه ترس از روزهای پیش رو داشته باشم خدایا کمکم کن جز تو پناهی نداريم💔

باس نم هم بد فرم شده

تازه من پارسال تو سه ماه ۱۰کیلو کم کردم

وزن الانم حدود۷۱تا۷۰

وزن پارسالم۷۶کیلو بودم شدم ۶۶

دوباره ورزش نکردم ابنجوری شدم😔😔😔

بخدا منم دوست دارم بخندم از ته دل بدون اینکه ترس از روزهای پیش رو داشته باشم خدایا کمکم کن جز تو پناهی نداريم💔

بچه ها من هستم . سردرد شدید دارم نمیتونم گوشی دستم بگیرم امروز رعایت کردم ولی گوشی نگاه کنم تهوع میگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
مرسی عزیزم اره خوشگله نمیخوام همه رو باهم بدوزم فقط پارچه میخرم😆

مباركتون باشه ❤️ منم دوست دارم پارچه بخرم لاغر شدم بدوزم😍 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️

خانمای با تجربه لطفا یه لحظه بیایین

یک لیوان آب برنج چند کالری داره؟؟؟

من یه لیوان خوردم اخه واسه پوست و مو به خصوص جوانی پوست عالیه. تو کرفس نزده بود حالا به نظرتون چند کالری میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👱‍♀️گروه نارنجی💛💛: وزن اولیه ۸۰/۸۰۰ 💫وزن فعلی ۷۵/۹۰۰ 💫  هدف اول ۷۵☝️ هدف دوم ۷۰ ✌ هدف سوم  ۶۵ 👌 گام آخر 👈 وزن نهایی ۶۰ 🏅🏅🏅چالش: ۶۳ روزه😍😍😍
1508