1676
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 403966 بازدید | 64093 پست
سلام عزیزم من یہ برنامہ ایروبیک نصب کردم ھمش پنج دیقہ ست از ھر تمرین سی ثانیہ کم نیست؟در روز چقدر ای ...

سلام❤

ن ب مرور زمانش بیشتر میشه....امروز اولین روز بود؟

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
به روماهت زیبا قشنگم گفتم بیام یکم اینجا خودمو سرگرم کنم غصه م یکم کم ترشه  دوسه روزه چیزی در ...

نمیدونم چی بگم😔😔😔😔خوبه باز وقتی ناراحتی میل نداری من میتونم وقت ناراحتیام براحتی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ کالری بخورم فقط😔😐

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
سلام❤ ن ب مرور زمانش بیشتر میشه....امروز اولین روز بود؟

سلام زیبا جونم خوبی پسرک گلت خوبه?

ببخشید میگم چربی شیری که از لبنیاتی میگیریم چقدره? من به جای شیرای کارخونه ای از لبنیاتی میگیرم خودم میجوشونم بعد استفاده میکنم منتها تو کرفس نمیدونم چربیشو چقدر بزنم؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۷۲/۱۰۰ وزن جدید:57/600 وزن هدف:49 تاریخ شروع دوباره رژیم:99/1/20 الهی به امیدتو...💟💙💟💙

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

سلام زیبا جونم خوبی پسرک گلت خوبه? ببخشید میگم چربی شیری که از لبنیاتی میگیریم چقدره? من به جای شیر ...

سلام عزیزم فدات خوبیم مرسی ک‌همیشه حالمونو مپیرسیی❤❤❤❤❤❤❤❤😘

شیر محلی کالریش ۱۹۰ هست پر....ببین کدوم درصدا نزدیک تره بهش یا اگه شیر پرچرب داره بزن پر چرب

سلام عزیزم فدات خوبیم مرسی ک‌همیشه حالمونو مپیرسیی❤❤❤❤❤❤❤❤😘 شیر محلی کالریش ۱۹۰ هست پر....ببین کدو ...

قربونت برم  عزیزم

وای من فکرمیکردم کم چربه😱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۷۲/۱۰۰ وزن جدید:57/600 وزن هدف:49 تاریخ شروع دوباره رژیم:99/1/20 الهی به امیدتو...💟💙💟💙
1522
قربونت برم  عزیزم وای من فکرمیکردم کم چربه😱

ن کم چرب نیس هرچیزی محلیش پر چربه😆😆😆😁بجاش مفیده👌میدونی چی داری میخوری

بچه ها من باز جوگیر شدم 

رفتم 3 تا مدل پارچه کشمیر خریدم😐😐

آدرس کانالsameh_gallery98گروه آبی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:54من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ 69❤68❤67.700❤67.400❤67❤66.700❤65.750❤تیکر رسیدن به هدفمه😍چیزی تا 54 شدن نمونده😍😍😍پیج کاری sameh_.gallery
آره حتما چون رقص هوازی میشه. من رقصیدن بلد نیستم ایروبیک نصب کردم انجام دادم بعد چالش شکم

منم بلد نیستم ولی اداشو درمیارم خخخخخ

گروه سبز:چالش ۷۷ روزه تا عید ۹۹❤❤وزن شروع کالری شماری۶۴/۸۰۰ ..وزن فعلی ۵۸/۳۰۰☺️  هدف اول:۶۱...هدف دوم:۵۸...هدف نهایی:۵۵...من میتوووووونم💪💪💪خداروشکر به هدف اولم رسیدم💪

سلام

گزارش#  امروزم

ناشتا= اب و سرکه سیب

صبحانه = ۲ کف نان سنگک و پنیر و کمی کره

میان وعده =چای و خرما

ناهار =۱۵ ق شوید پلو و نصف تن ماهی

میان وعده = یه لیوان انار و نارنگی

شام = دو لیوان شیر و خرما میخورم

ورزش#  

نیم ساعت با نرم افزار رفتم ۴۰۰ کالری سوزوندم و ۳۰ تا دراز نشست

@saharbeauty    

@عروسترکم    

گروه آبی💙💙💙وزن شروع :۷۸💙💙💙وزن فعلی ۶۷💙💙💙وزن هدف:۶۰❤بهم انرژی بدین تا ارادم رو از دست ندم😥❤
1668
ن کم چرب نیس هرچیزی محلیش پر چربه😆😆😆😁بجاش مفیده👌میدونی چی داری میخوری

تو کرفس بیشترین درصد چربی 3.25% زده نمیدونم همین میشه یانه چطورباید حساب کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا رو سایز خیلی تاثیر داره👍 دو سه روزیه که انجام میدم و در کمال ناباوری دو سانت کاهش سایز داشتم ...

دوستم یه سوال

شما برای این چالش ده ثانیه شکم را منقبض میکنی بعد ده ثانیه استراحت میکنی؟ توی ده ثانیه نفس گیری داری؟

من این فیلم رو دیدم ترسیدم 😓 انگار سیستم گوارشی نداشتن 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف تاپیک زندگی سالم و کاهش وزنه 😁  شروع در تاریخ ۹۸/۰۶/۲۲                                              قد ۱۷۰‌ سانتی متر              وزن اولیه ۸۷/۵ کیلو 😓   وزن فعلی ۷۰ کیلو🙂                    هدف را میزارم برای ۶۳ کیلو " قبلا میگفتم خیلی درگیر عدد ۶۳ نیستم هر گرم کمتر از ۷۰ کیلو می تونه رسیدن به مقصود باشه" اما الان میخواد روی ۶۳ تمرکز کنم
سلام❤ ن ب مرور زمانش بیشتر میشه....امروز اولین روز بود؟

ارہ ۔ میگم بعد از ورزش از چیہ

آوای قشنگم تو بھترین ھدیہ خدایی                              گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان ۶۵ ھدف ۶۰     ان شااللہ تا عید بہ ھدفم برسم
نمیدونم چی بگم😔😔😔😔خوبه باز وقتی ناراحتی میل نداری من میتونم وقت ناراحتیام براحتی ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ کا ...

فقط دعام‌کن 

اتفاقا خوبه میخوری ،من موقع ناراحتی قشنگ چندکیلو کم‌میکنم ولی خرد میشم وشکسته،همونم که میخورم گلاب به روت میارم بالا😷😢😢😢😢

یکشنبه هم خودمو وزن کردم ۵۹/۹بودم 

💕💕💕چیزی که سرنوشت انسان را می سازد استعدادهایش نیست؛ بلکه انتخاب هایش است…💕💕💕
دوستم یه سوال شما برای این چالش ده ثانیه شکم را منقبض میکنی بعد ده ثانیه استراحت میکنی؟ توی ده ثانی ...

۵ثانیه شکمم رو میدم تو و بعدش ۵ ثانیه بیرون.

حدود۷ دقیقه اینکارو انجام میدم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز🍀قد ۱۶۶🍀شروع ۶۶ 🍀 فعلی۶۵.۵🍀هدف ۶۰
عه باشه از کجا بخرم ؟ خوارو باری ها دارن؟

آجیل فروش ها دارن عزیزم

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور
شکوه جون توام سزارین بودی ؟ فگر کنم مال سز باشه لهنتییی

اره سزارین بودم .فکر کنم 😫

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور
۵ثانیه شکمم رو میدم تو و بعدش ۵ ثانیه بیرون. حدود۷ دقیقه اینکارو انجام میدم

همراه با نفس های عمیق باید انجام داد یا نفس را حبس کرد؟

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف تاپیک زندگی سالم و کاهش وزنه 😁  شروع در تاریخ ۹۸/۰۶/۲۲                                              قد ۱۷۰‌ سانتی متر              وزن اولیه ۸۷/۵ کیلو 😓   وزن فعلی ۷۰ کیلو🙂                    هدف را میزارم برای ۶۳ کیلو " قبلا میگفتم خیلی درگیر عدد ۶۳ نیستم هر گرم کمتر از ۷۰ کیلو می تونه رسیدن به مقصود باشه" اما الان میخواد روی ۶۳ تمرکز کنم
من خیلی آب دوست دارم 😍 روزی 8-10 لیوان میخورم 

باریکلااا

🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸                              ❤️ ۱۳ کیلو‌ کاهش با تاپیک لاغری بامداد خمار❤️                       الان:۵۸ 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ هدف: ۵۰.... قد: ۱۶۷
1645