1676
1605
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 404003 بازدید | 64093 پست
من178 قدم  پس گلی تا 60اینطورا رژیم بگییر     یک سال رژیم بگیری درست میشه خوشگل خانو ...

یکسال خیلیه انشاءالله زمان کمتری ببره.... اخه نی نی میخوام😢

↩🌴وزن شروع  119  وزن جدید ↩ 96/200🌴وزن هدف ↙70↘
ورزش واسه پشت ران   از زیبا بپرس یا تو گوگل پیدا کن  باید با عکس و فیلم ببینی تا درست بز ...

الهه این الهام خانوم جون کیووون مبارکش اجازه نمیده ک دو روز بیشتر ورزش کنه بعد تو همون ۲ روز انتظار معجزه داره😝😆

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
جل الخالق 😳😳😳😳 چجوری اینطوری میشه🤔🤔🤔😳😳😳😳😱😱😱

به سختی 😄

از کم شروع کنید میتونید انجام بدید 

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوکعلت کم نشدن وزن 👉🏻  رژیم در ماه رمضان 👉🏻آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

الهه این الهام خانوم جون کیووون مبارکش اجازه نمیده ک دو روز بیشتر ورزش کنه بعد تو همون ۲ روز انتظار ...

میدووونم 

توضیح برنامه رژیم 👉🏻 لطفا قبل از شروع حتما بخونیدرژیم شوکعلت کم نشدن وزن 👉🏻  رژیم در ماه رمضان 👉🏻آدمها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند عزیز جان اگه کمبود داری اگه عقده داری راهش گزارش زدن برای تاپیک هام و ترکوندنشون نیست حتما بعد از تموم شدن کرونا به اولین روانپزشک مراجعه کن😊  اینم بدون تو این سایت به تاپیک های پربازدید و تاپیک هایی که صفحاتش زیاد میشه نه جایزه میدن نه حقوق پس حسودی نکن و ریلکس باش جانم
1677
نه عشقم دو هفته رفتم تثبیت . ده روز دیگه دوباره رژیم میگیرم💪

پس اینقد ورزش واسه چیهههه😰😰😰

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.    📎گروه آبی📎.   وزن شروع چالش: ۷۹🙈.    وزن کنونی: ۷۶     هدف اول: ۷۵🔓🔑     هدف دوم: ۷۲🔐    هدف سوم: ۶۹🔐فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
بخدآ ماهم دردمون میگیره☹😕ولی مجبوریم  من بازوهام قشنگ فلج میشه ولی بازم تلاش میکنم میخای ب هر ...

ببخشید من سینه هام بعد شیر دهی خیلی بزرگ شده برای کوچیک شدن سینه ورزشی معرفی کنید ممنون میشم

ببخشید من سینه هام بعد شیر دهی خیلی بزرگ شده برای کوچیک شدن سینه ورزشی معرفی کنید ممنون میشم

پوووف 😖درد منم همینه 

مثل من😂😂

خوبه خودتم‌میدونی😒😒😒😒

بیا من ورزش پهلو اینارو میرم💪💪💪

قدرتی#  

#ورزش_بامداد‍ 

تو پادشاه قلبمی❤وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃                         سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
1665
پس اینقد ورزش واسه چیهههه😰😰😰

نمیخوام بدنم شل بشه تو تثبیت .

بعدم من دکتر زنان بهم گفته تخمدان هام متورم ورزش  باید داشته باشم حسابی که پلی کیستیک نشم

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور
خوبه خودتم‌میدونی😒😒😒😒 بیا من ورزش پهلو اینارو میرم💪💪💪 قدرتی#   ...

منم اینا رو میرم خیلی خوبن

آرزو های سال99👇👇👇👇.     1) کرونا ریشه کن بشه.      2) داداشم زن بگیره.     3) خونمونا بتونیم عوض کنیم.    4) من 9 کیلو کم کنم بشم 50.               ایشالا آرزوهای همه براورده بشه ارزوی منم همین جور

اخه واقعا به نظر من عیبه واسه یه زن که حتی بالای 80 کیلو باشه چه برسه وزنش بالای 100 باشه متاسفم واسه خودم که انقد خودمو رها کردم تا به اینجا برسم 

بچا من رفتم به رندگانیم برسم .

گلنوش از ساعت ده نیم تا حالا خوابه بچم ضعف کرده بیدار نمیشه😢

اخه واقعا به نظر من عیبه واسه یه زن که حتی بالای 80 کیلو باشه چه برسه وزنش بالای 100 باشه متاسفم واس ...

چن. سالته عزیزم

کوچیک ک وزنت کم بشه خودش کوچیک میشه براش فرم دهی و سفت شدنش ورزش کن

ورزش_بامداد#  

ورزش.فرم.دهی#  

چالش_بامداد#  

این چالشم دانلود کن

منم اینا رو میرم خیلی خوبن

اره💪💪منم صدتا از این میرم صدتا از اون😆

1651