1472
1459
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 227932 بازدید | 38327 پست
ببخشید این دریافتی که نوشتی یعنی چی؟من عاشق این جور گروهام...سال ۹۶ تو ی گروه عضو شدم و با گروه به خ ...

سپیده🤣🤣🤣وای ببخشید اشتباهی تو جواب اولین پستت ک گذاشتی گفتم همه ما بچه شیر میدیم🤣🤣خواستم بگم بچه کوچیک داریم🙏🙏

پس چه خوب ..خیلی خوبه آدم دوستای خوبی پیدا کنه و گروهی ی کاری انجام بده💪💪💪💎💎💎

شک نکن ک اینجا رو از اون یکی گروه بیشتر دوس خواهی داشت..جون همه دوستای گلم مهربونن و دلسوزانه جواب میدن و راهنمایی میکنن🤩🤩🤩

دریافتی هم ک یعنی چیزی ک خوردیم تا اون زمان

انروز هم فست باید ۵۰۰ تا دریافت کنیم(بخوریم)

ک منم رفتم بانک و هیچی هنوز نخوردم

واسه شما میتونی نگیری اولین ماه..یا با ۷۰۰ ببندی اگه مبخوای فست رو بگیری

یا کلن از ماه دوم دیگه باید فست ها رو بگیری

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎💎💎💎تیکر هدفمه💎💎💎💎                                             گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید ۶۱💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
بچه های منم کلاس دوم هستن

وااای عزیزم🤩🤩🤩مگه دوقلو هستن ک میگی بچه هام دوم هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎💎💎💎تیکر هدفمه💎💎💎💎                                             گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید ۶۱💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
وااای عزیزم🤩🤩🤩مگه دوقلو هستن ک میگی بچه هام دوم هستن

بله، دختر و پسر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ شروع رژیم:۹۸/۷/۲۹،، وزن شروع: ۶۸/۷۰۰، وزن جدید: ۶۶/۹۰۰ ---هدف اول : ۶۴ ،،، هدف دوم : ۶۰. ...حتما میتونم تا اول دی ۶۰ کیلو بشم💖💖👌🏻👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💖💖

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

بله، دختر و پسر

ای جونم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘ببوسشون حتماااا

انشالله ک موفق باشن گلم🙏🤩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جونم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘ببوسشون حتماااا انشالله ک موفق باشن گلم🙏🤩

فداااات عزیزم، شما همینطور😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ شروع رژیم:۹۸/۷/۲۹،، وزن شروع: ۶۸/۷۰۰، وزن جدید: ۶۶/۹۰۰ ---هدف اول : ۶۴ ،،، هدف دوم : ۶۰. ...حتما میتونم تا اول دی ۶۰ کیلو بشم💖💖👌🏻👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💖💖
1436
فداااات عزیزم، شما همینطور😘😘

💙💙💙🤗🤗🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برم سوپ نازنینمو درست کنم😋😋😋

@taraa23    

سوپت درچه حاله دختررررر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برم سوپ نازنینمو درست کنم😋😋😋 @taraa23     سوپت درچه حاله دختررررر

من دارم میرم مسافرت😂

شوهرم یهو تصمیم گرفت.امروز میرم رو ترازو.ولی تا 90%رعایتمو میکنم تو سفر.اومدم بهتون خبر میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪

سلام صبح همگی بخیر❤

من امروز روزه ام 

فست خوبی داشته باشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
@kiarash_mami   چی شده زیبا جونم نبینم عشقم ناراحت باشه؟من نت نداشتم امروز همسری برام گرفت نگر ...

عزیز دلم خوش اومدی ناراحت بودم دیگه نیستم🥰😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1432
گزارش# مصرفی 1120 ورزش  200 تا درازونشست 100 تا پروانه 200 طناب  3 ست 30 تایی پهلو& ...

افرین خسته نباشی💪❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اخههه الههیییی چقدرررر نازهههه این پسرت😘😘😘 چقدر هم چهره خود کفاییی داره😁😁😁از ایناا ...

سمیه😂😂😂😂😂😂قربونت برم چشمات نازه❤😚

اتفاقا خیلی حرف گوش کنه از من خیلی میترسه بچم؛برا بقیه سرتقه پیش من جیک نمیزنه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامی کیارش جون.میشه ورزش دوساعت کرد؟اخه من میرم باشگاه میخام سین.ه و باس ن آب نشه

ینی چی ورزش ۲ ساعت کرد😐😟

خب چربیسوزی باس ن و سینه کار نکن رو جاهای دیگت متمرکز شو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂آرع استرس دارم

ریلکس ریلکس ریلکس تر😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهت بگم هیچی از اون دختر جز ناراحتی چشم گریونش نمونده دروغ تگفتم  ممنون قشنگم

😣😣😣😣😣دلم برات تنگ شده برای حرفا و پشنهادای پر انرژیت😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
عزیرپ خوش اومدی منظور از دریافتی همون کالری دریافتیه که تا الان داشتن.

مرسی عزیزم هی باید یادداشت کنیم؟

گروه آبی:من با قد ۱۶۲ و وزن ۶۹ در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۸شروع به رژیم با تاپیک بامداد خمار کردم...وزن هدف اول:۶۴....وزن هدف دوم:۶۱خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خب عزیزم پس معلومه ک خوب خوب نخوندی😒😂 ببین فرمول کالریت هر چقدر ک هست باید همون مقدار دریافت کنی. ...

خب کالریم ۱۱۹۰ تا میشه با دوتالیوان شیر کم چرب.میدونم نباید بیشتر بشه اما میگم اگه گرسنه شدم و اوایل شیطون وسوسم کرد خوردم چی؟😂😂از صب فقط ی لیوان آب گرم و ابلیمو خوردم

گروه آبی:من با قد ۱۶۲ و وزن ۶۹ در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۸شروع به رژیم با تاپیک بامداد خمار کردم...وزن هدف اول:۶۴....وزن هدف دوم:۶۱خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خب کالریم ۱۱۹۰ تا میشه با دوتالیوان شیر کم چرب.میدونم نباید بیشتر بشه اما میگم اگه گرسنه شدم و اوایل ...

سعی کن شیطونو از خودت دور کنی عزیزم 

اگه 1%یکم بیشتر خوردی چون تازه کاری فرداش جبران کن و ورزشتو بیشتر کن اینکار فقط 1.2 بار میشه انجام داد در غیر اینصورت بدنت عادت میکنه و اصلا توصیه نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪
ینی چی ورزش ۲ ساعت کرد😐😟 خب چربیسوزی باس ن و سینه کار نکن رو جاهای دیگت متمرکز شو

دو ساعت ینی خیلی زیاده🙄؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
1450