1464
1411
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 216930 بازدید | 36329 پست
من بلال میخورم

خودمون حالا هیچی این دوتا رو چی بدم بخورن😂😂

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
من که قورمه سبزی می زارم.فردا پنجشنبه ست نمی تونیم بخوریم حداقل امروز به شکممون برسیم

بعدشم باید برم یه کم کار کنم.خونه مونو دوبلکس کردیم طبقه بالا تموم شد بناییش باید برم شیشه هارو تمیز کنم فعلا بای👋👋👋👋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی،وزن شروع:۷۶/۴۰۰،وزن الان۷۴.وزن هدف ۵۸.پایان چالش ۶۳ روزه بشم۶۸                     همیشه پر از مهربانی می مانم حتی اگر هیچکس قدر مهربانیم را نداند این ذات و سرشت من است من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران می کند 
سلام بچه ها من سرما خوردم شدید🤒 دیشب زیر سرم بودم  الانم زیر پتو در حال اسنراحتم🤧

ای بابا😪😪😪داروهاتو سر وقت بخور و مایعات مصرف کن تا زود خوب شی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بعدشم باید برم یه کم کار کنم.خونه مونو دوبلکس کردیم طبقه بالا تموم شد بناییش باید برم شیشه هارو تمیز ...

مبارکه بسلامتی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمون حالا هیچی این دوتا رو چی بدم بخورن😂😂

میرزا قاسمی

کشک بادمجون

دمی گوجه

لوبیا پلو

عدس پلو

کوکو سبزی

کوکو سیب زمینی

عدسی

لوبیایی

قیمه بادمجون

قرمه سبزی

سمبوسه

املت

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1457
مبارکه بسلامتی❤

مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی،وزن شروع:۷۶/۴۰۰،وزن الان۷۴.وزن هدف ۵۸.پایان چالش ۶۳ روزه بشم۶۸                     همیشه پر از مهربانی می مانم حتی اگر هیچکس قدر مهربانیم را نداند این ذات و سرشت من است من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران می کند 
میرزا قاسمی کشک بادمجون دمی گوجه لوبیا پلو عدس پلو کوکو سبزی کوکو سیب زمینی عدسی لوبیایی قی ...

به به😋😋😋کوکو سیب زمینی میزارم مرسی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میرزا قاسمی کشک بادمجون دمی گوجه لوبیا پلو عدس پلو کوکو سبزی کوکو سیب زمینی عدسی لوبیایی قی ...

ماهگل یادته ی مدت رفتیم تاپیک دلی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماهگل یادته ی مدت رفتیم تاپیک دلی؟

اره یادمه

چند روز پیشا دیدم تپل های مهربون شدن

بعد دلی هم نبود

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
آخر شب خوردی؟

ساعت نه نیم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
1449
اتفاقا خونه مادرشوهرم خوردم با چایی نبات کمی بهترم مرسی عزیزم🤗

نوش جونت خوشگلم مواظب خودت باش

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
ای بابا😪😪😪داروهاتو سر وقت بخور و مایعات مصرف کن تا زود خوب شی

ممنون عزیزم

تو اینجور مواقع دم نوش نعنا و آویشن و دارچین و لیمو درست میکنم و پشت سر هم میخورم

سوپم رو گازه 

یواش یواش و کم کم کارهام می کنم 

فقط سر گیجه خیلی اذیتم میکنه نمی دونم چرا انقدر فشارم پایینه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه ۸۵😔وزن فعلی ۷۴.۵۰۰ 😊وزن هدف ۶۰ چالش ۶۳ روزه میخوام تا شب یلدا ۶۸ کیلو بشم💪💪💪 
اره یادمه چند روز پیشا دیدم تپل های مهربون شدن بعد دلی هم نبود

من با ناراحتی رفتم اونجا دیگه اگه یادت باشه؟بعدش شماها اومدین دیدن ک من اونجا پشت کسی حرف بزنم یا مثلا بگم فلانی باعث شد من بیام اینجا؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم تو اینجور مواقع دم نوش نعنا و آویشن و دارچین و لیمو درست میکنم و پشت سر هم میخورم سوپ ...

قندت نیوفتاده؟بخاطر همون سرگیجه فشارت پایینه اب قند بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با ناراحتی رفتم اونجا دیگه اگه یادت باشه؟بعدش شماها اومدین دیدن ک من اونجا پشت کسی حرف بزنم یا مث ...

ن چیزی نگفتی 

1418
سلااااااام به به دوست عزیزم😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗خوبی عزیزم منم خدبم ممنونم دل منم واست تنگیده.. ...

فداتشم،عزیزی😍

میام آجی جون،زیاد وقت نمیکنم خو،با دوتا بچه کوچیک،به کارای خونم زوری میرسم.

اما تلاش میکنم هرجوری هست هرروز بیام.چون واقعا یه روز که نیام شل میشم و خواه ناخواه پرخوریم عود میکنه😅

منتظرم نی نی شیش ماهش بشه،دیگه انشاالله سفت و سخت همراهتون بشم😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر هدف😍منم میتونم😊💪.........♥خدایا،مواظبِ کوچولوهام باش♥

تقریبا ده ساله مصرف قند و شکر رو حذف کردم فقط از مواد قندی طبیعی استفاده میکنم

دیشب که دکتر تعجب کرده بود راه می رم می گفت الان خوبی؟ می تونی راه بری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه ۸۵😔وزن فعلی ۷۴.۵۰۰ 😊وزن هدف ۶۰ چالش ۶۳ روزه میخوام تا شب یلدا ۶۸ کیلو بشم💪💪💪 
ن چیزی نگفتی  

الهه ی پست دیروز گذاشت ک کرفسی ک خودش توضیح داده اونا ور داشتن😁😂گفت باید اجازه میگرفن چون خودم زحمت کشیده بودم رفتم با احترام اونجا اینا گفتم نمیدونی چ جزی زدن😑😁😂انقد فحش و بد و بیراه گفتن ب من جوابشونو دادم هی میگن فحش داد فحش داد یکی نیس بگه ک خب گفتی ک شنوفتی😁

حالا اینا ب کنار گفتن یکی از بجه ها رفته پشت سرما کلی حرف زد توام حرف زدی😑🤕توام منظورم خودمه ها😂فک‌نکنی تورو میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تقریبا ده ساله مصرف قند و شکر رو حذف کردم فقط از مواد قندی طبیعی استفاده میکنم دیشب که دکتر تعجب کر ...

خود منم فشارم همیشه رو ۵.۶ هست😑🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهه ی پست دیروز گذاشت ک کرفسی ک خودش توضیح داده اونا ور داشتن😁😂گفت باید اجازه میگرفن چون خودم زحم ...

عجب بی انصاف😒

باید اجازه میگرفتن،بنده خدا الهه کلللی زحمت کشیده واس تک تک این توضیحا.کوفتشون شه انشالله استوپ شن😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر هدف😍منم میتونم😊💪.........♥خدایا،مواظبِ کوچولوهام باش♥
1331