1472
1459
عنوان

زندگی سالم و‌کاهش وزن گروهی (بامدادخمار) دوره ی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 225348 بازدید | 37722 پست
 مهدیه رقیب داری؟؟؟

اره ثمین وام البنین

💎گروه آبی💙کاربری مهدیه ۲۴ سابق هستم🤗                   قدم ۱۶۷   وزن شروع ۸۸🙊👈🏻وزن جدید ۶۹.۷۰۰🥰》۶۸/۱۵۰》۶۷/۲۵۰💙 》۶۶/۵۵وزن هدف اول ۶۵🔒     هدف دوم ۶۳🔒هدف چهارم ۵۹🔒    باید شب یلدا به هدف دومم رسیده باشم💃💃💃💃        من یه مامان خوش ذوق وپر‌انرژیم😎😍😘 خدای خوبم بهم‌ اراده قوی بده من میییییییتواااااااااااااااانمممممممممممممممم🏋️‍♀️
اره ثمین وام البنین

👌عالیه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
ممنونم عزیزم انشاا...شمام به گروه سبز میرسی حالا چراقرمز؟

آخه گفتم نهایتا میخوام شصت و پنج بشم . ینی فعلا نمیخوام به پایین تر فکر کنم که مسیر برام طولانی بشه . بعد بامداد گفت به دوست داشتن خودتون نگا نکنین و طبق لیست گروهت و مشخص کن

گروه نارنجی ... ۹۵۰ گرم کاهش در این وزنکشی.... وزن شروع ۸۷_ وزن هدف ۷۰ ( هدفم و کوچیک انتخاب کردم تا گند نزنم به رژیم ) ........اهداف👈۸۵🔒👈۸۳🔒👈۸۱🔒👈۷۹🔒👈۷۷🔒👈۷۵🔒👈 ۷۳🔒👈۷۱🔒👈۶۹🔒💖💖💖............۲۱ آذر تولددخترمه .دوست دارم ۸۰ بشم. 😍💃........ً..........مراحل وزنکشی👈 ۸۷👈۸۶.۵۰👈هدف بعدی ۸۵🔒

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

زیبا این پستی که توضیح دادم درباره هشتک رو ببین  بزن رو اون قسمت پایینی پست 👇🏼👇🏼 ...

الهه جون مرسی❤🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
سلام، ببخشید میپرسم، صبحانه منم همین بود ولی تو برنامه ی مانکن که وارد کردم کالرش شد64تا فقط !نکنه ب ...

خب من بیشتر خوردم دیگه. 

چقد صبحانه کم خوردی ؟ 

من شصت گرم نون. ۴۵ گرم پنیر . ۲۰ گرم نبات

گروه نارنجی ... ۹۵۰ گرم کاهش در این وزنکشی.... وزن شروع ۸۷_ وزن هدف ۷۰ ( هدفم و کوچیک انتخاب کردم تا گند نزنم به رژیم ) ........اهداف👈۸۵🔒👈۸۳🔒👈۸۱🔒👈۷۹🔒👈۷۷🔒👈۷۵🔒👈 ۷۳🔒👈۷۱🔒👈۶۹🔒💖💖💖............۲۱ آذر تولددخترمه .دوست دارم ۸۰ بشم. 😍💃........ً..........مراحل وزنکشی👈 ۸۷👈۸۶.۵۰👈هدف بعدی ۸۵🔒
1436
جدیا تا حالا دقت ننموده بودم بخدا😂😂😂😂😂

😈😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪

بچه ها من ۲۵۰گرم آب آش رشته خوردم ک غلیظ لعاب دار بود.رشته و نخود و لوبیا و هیچی توش نریخیتم.ولی واسه اینکه کالریش مثل آش رشته نشه زدمش سوپ سبزیجات؟بنظرتون درسته؟یا کالریش بیشتره؟ @بامدادخمار    

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

@سمیه1396   چیکار کردی با پات😨😭گوشت تنم ریخت دخددددر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من ۲۵۰گرم آب آش رشته خوردم ک غلیظ لعاب دار بود.رشته و نخود و لوبیا و هیچی توش نریخیتم.ولی واس ...

فک کنم اوکی هست . من وقتی هوس آش میکنم آش بلغور گندم درست میکنم با یکم عدس. یه دو بشقابی میخورم

فک کنم اوکی هست . من وقتی هوس آش میکنم آش بلغور گندم درست میکنم با یکم عدس. یه دو بشقابی میخورم

ممنون

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
1432

گزارش#  

@yas27    

صبحانه دوتا ساقه طلایی+۱ لیوان چای

میانوعده به+۳ لیوان چای سبز و زیره

ناهار ۲ ملاقه عدسی کم چرب+ماست خیار ۱ لیوان+فلفل+۳۰ گرم تن ماهی+۱ عدس پلو

میانوعده ۴ آلو بخارا+۱ بیسکویتت جو+چای+۲ قند

شام ۱ ملاقه قیمه+۱ ق پلو+ی عالمه ترشی+۳ ق ماست مهمونی بودم شام زشت بود فقط خورشت بخورم😐😩۱۳۶۰ کالری شد باز😞مجازمه ها ولی قرار بود ۱۲۰۰ ببندم

ورزش چالش+دمبل ۶ مین+۵۰ شنای دیوار+۱۰۰ پهلو+طناب ۵۰۰+نیم ساعت حلقه

پوستی تونر+نمک دریا و شیر+یخ+ویتامین c

8 لیوان اب

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهه جون امروز به اندامم نگاه کردم دیدم شونه هام انحراف دارن خاک برسرها منحرف شدن😂ینی یکیش بالاتر از اونه.چیکار کنم درست بشه؟😭😭

@بامدادخمار  

گروه آبی🦋وزن اولیه:۶۵🦋وزن فعلی۶۱/۸۰۰🦋وزن هدف۵۴🦋قد۱۵۴🦋به امید سبز شدن با چالش لاغری بامداد خمار💙💎🦋🦄🌈

ورزش_بامداد#  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گزارش#  

صبحانه.28گرم لواش+17گرم پنیر کاله.9گرم گردو

میان وعده.شلیل.خرمالو

ناهار.150گرم برنج بدون روغن+2قاشق فسنجون با48گرم مرغش+6عدد زیتون+12گرم ماهی سالمون

میان وعده 100گرم فرنی با 25گرم سنگک +28گرم کوکو سبزی

شام 200میلی لیتر شیر کم چرب+1عدد ساقه طلایی+42گرم موز

کالری مصرفی1257

3 لیوانم اب خوردم.تا اخر شب 2تا دیگه میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی:شروع رژیم98/07/03 وزن اولیه 76 وزن هدف اول:70 هدف دوم:63 هدف سوم:57 هدف اخر:53من میتونم💪بهم انرژی بدین.73.900❤73.200❤72.800❤70.300❤69.100❤ فقط 61 روز مونده به هدف دوم💪
چه ماسکیی ؟؟؟؟ 

من همیشه شیرخشک گلاب میزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز 💪💪 وزن شروع ۸۶😣وزن فعلی ۶۹.۴😫وزن هدف :۶۵💃💃💃                                                      🎆🎇🎆پیش به سوی خوش هیکلی🎆🎇🎆
1474

من رفیب موخااااااام

😭😭😭😭😭😭

سارا کجاس؟؟؟؟سارااااااااا

@سارابانووووو    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز 💪💪 وزن شروع ۸۶😣وزن فعلی ۶۹.۴😫وزن هدف :۶۵💃💃💃                                                      🎆🎇🎆پیش به سوی خوش هیکلی🎆🎇🎆

سلام . گزارش روز بیستم . 

ناشتا 3 لیوان آب . 

صبحانه دو لیوان قهوه تلخ + شیر + یک عد ساقه طلایی . 

نهار : 8 قاشق کلم پلو + 2 قاشق ته دیگ + 3/5 قاشق ماست و خیار . 

میان وعده : 3 عدد بیسکویت مادر + 1 لیوان شیر محلی + 1 عدد سیب+ 1 عدد نارنگی . + دو لیوان چای سبز . 

شام : 2 کف دست بربری + املت ( 5 عدد قارچ + 1 عدد گوجه + 1 عدد تخم مرغ + یک قاشق روغن + 1/5 قوطی کبریت پنیر + یک مشت جعفری ) 

کالری کل دریافتی : 1316 . 

8 لیوان آب تا حالا گ 

40 دقیقه پیاده روی . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                                               
 بزار اون پای دیگمم را لاک بزنمم... این یکیی دلش بسوزهه،، تنبیه بشههه ،، دفعه اخرش باشهه که. ب ...

گناه داره ،دلت بسوزه بهش 😢 روش یه ناخن مصنوعی بزار ا😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۱۵   ۱۱۰   ۱۰۵   ۱۰۰  ۹۵   ۹۰  ۸۶.۵                              وزن اولیه ۱۱۵     قد ۱۶۳     وزن شروع رژیم   ۱۱۰                  تاریخ شروع رژیم ۱/۱                                         هدف اول ۱۰۰       هدف دوم  ۹۵    هدف سوم ۹۰      هدف چهارم ۸۵    هدف پنجم   ۸۰   هدف ششم ۷۰  هدف هشتم ۶۵     هدف نهم   ۶۰       هدف دهم   ۵۵
بچه ها من ۲۵۰گرم آب آش رشته خوردم ک غلیظ لعاب دار بود.رشته و نخود و لوبیا و هیچی توش نریخیتم.ولی واس ...

چرا جواب اینو ندادین؟

دوستان من کالری شماری نکردم بلد نیستم برای مثال من ظهر نون لواش میخاستم بخورم چجوری حساب کنم اخه اندازه کالری بخام بخورم یه لقمه میشه دخترمو سیر نمیکنه تا برسه خودم 😂

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1457